Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pożyczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pożyczka (/Temat-Pozyczka-167049)



Pożyczka - Shishu - 20-03-2020 16:32

Witam, zwracam się Was z prośbą jak w temacie. Potrzebuję pozyczyc niewielka kwotę 50-100 pln do konca miesiaca. Oddaje z prowizją do ugadania. Przesle potwierdzenie tozsamosci, jest w stanie ktos pomoc?


RE: Pożyczka - dawid327 - 20-03-2020 16:37

Gość to oszust. Ugadałem się z nim że przeleje mu 1.74 GBP na monese a on mi to podeśle na Revoluta. Ja kasę wysłałem a on nie. Cała akcja miała miejsce przed wczoraj. Dodatkowo podał fałszywe dane do przelewu Monese gdzie i tak po wysłaniu pojawiły mi się prawdziwe Big Grin . Także nie dość, że złodziej to jeszcze idiota Lol


RE: Pożyczka - KrasnalWeb - 20-03-2020 16:38

A kwota taka mała, bo policji nie będzie chciało się tym zajmować Big Grin Kilku jeleni znajdzie i zarobi parę stówek Tongue


RE: Pożyczka - dawid327 - 20-03-2020 16:43

To nawet nie chodzi o kwotę Big Grin Tylko o sam fakt że to złodziej i należy mu się ban. Zobaczył że udało mu się zajumać 8 zł to teraz próbuje z większą kwotą Lol Wgl to nie przyszło by mi do głowy żeby próbować kogoś okraść na 8 zł


RE: Pożyczka - Hybrid1990 - 20-03-2020 17:00

Shishu masz coś mądrego do powiedzenia w tym temacie? Dam ci szansę.


RE: Pożyczka - Hybrid1990 - 20-03-2020 19:44

Tak myślałem.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.