Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wzrost 39% w tydzień. Promuj gry i zarabiaj z MyLead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: Wzrost 39% w tydzień. Promuj gry i zarabiaj z MyLead (/Temat-Wzrost-39-w-tydzien-Promuj-gry-i-zarabiaj-z-MyLead-167032)



Wzrost 39% w tydzień. Promuj gry i zarabiaj z MyLead - MyLead.pl - 19-03-2020 17:06

[Obrazek: pl.png]

Zgodnie z najnowszymi statystykami od SensorTower, zainteresowanie grami mobilnymi ekspresowo rośnie. Spowodowane jest to aktualnie panującą sytuacją. Na całym świecie jest to wzrost na poziomie 39%, a w samych Chinach aż o 62%. Korzystaj z programów partnerskich gier z MyLead i zarabiaj nawet 36,30 PLN za każdego gracza.

Elvenar - PL
Stawka: 3,08 PLN | Model: CPL | Punkt konwersji: założenie konta | Podgląd:KLIK

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

World of Tanks
Stawka: 36,30 PLN | Model: CPA | Punkt konwersji: założenie konta i aktywny użytkownik | Podgląd:KLIK

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

Travian - PL
Stawka: 1,64 PLN | Model: CPL | Punkt konwersji: rejestracja i rozpoczęcie rozgrywki | Podgląd:KLIK

[Obrazek: zobacz_small.jpg]

Sprawdź ponad 150 innych kampanii związanych z grami:

[Obrazek: odkryj-programy-partnerskie.jpg]


RE: Wzrost 39% w tydzień. Promuj gry i zarabiaj z MyLead - Gremquen - 19-03-2020 17:34

Elvenar - PL - nie widzę w panelu. Tylko zagraniczne wersje


RE: Wzrost 39% w tydzień. Promuj gry i zarabiaj z MyLead - trybulski - 19-03-2020 18:37

(19-03-2020 17:34)Gremquen napisał(a):  Elvenar - PL - nie widzę w panelu. Tylko zagraniczne wersje

Próbowałeś wejść w zagraniczny link, żeby sprawdzić czy nie przekieruje cię na polską wersję?

Fajna gra w sumie. W którym dokładnie miejscu następuję konwersja? Jak mam już domek, cz raczej dalej, po przejściu samouczka albo potwierdzeniu maila?


RE: Wzrost 39% w tydzień. Promuj gry i zarabiaj z MyLead - Gremquen - 19-03-2020 19:40

(19-03-2020 18:37)trybulski napisał(a):  
(19-03-2020 17:34)Gremquen napisał(a):  Elvenar - PL - nie widzę w panelu. Tylko zagraniczne wersje

Próbowałeś wejść w zagraniczny link, żeby sprawdzić czy nie przekieruje cię na polską wersję?

Fajna gra w sumie. W którym dokładnie miejscu następuję konwersja? Jak mam już domek, cz raczej dalej, po przejściu samouczka albo potwierdzeniu maila?
Właśnie na inne kraje są też inne stawki i w sumie to nie wiem jak to by działało - po za tym trzeba mieć najpierw akceptacje, nie moge sobie sprawdzic ot tak linku zagranicznego, a nawet nie wysyłam Wink

A konwersja z tego co mi sie wydaje to po prostu po zalozeniu konta - w innych programach jest napisane, np. zebranie x punktow czy coś Wink


RE: Wzrost 39% w tydzień. Promuj gry i zarabiaj z MyLead - MyLead.pl - 20-03-2020 14:09

Cześć @[Gremquen],
niestety w programie Elvenar - PL pojawiły się błędy i natychmiastowo musieliśmy go wyłączyć, aby nie powodował problemów podczas promowania. Oferta na inne kraje działa prawidłowo, więc możesz spróbować promocji na DE, CZ, HU, NZ.

Polecamy również rozpoczęcie promocji pozostałych zaproponowanych ofert: World of Tanks, Travian - PL oraz innych programów gamigowych w tym samym modelu.
Możesz sprawdzić je tutaj - KLIK.

W przypadku innych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w zarabianiu, zespół MyLead.