Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ps5; wrażenia? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Ps5; wrażenia? (/Temat-Ps5-wrazenia-167029)



Ps5; wrażenia? - VIOLLET - 19-03-2020 11:39

Kto ma niech się podzieli refleksją


RE: Ps5; wrażenia? - trybulski - 19-03-2020 18:27

Cóż. Wreszcie zrobili coś, co ma fajny, współczesny design. Liczyłem na to już przy PS3 ale się zawiodłem. Później porzuciłem całkowicie zabawę, a teraz sobie kupiłem poczciwe PS3. No, ale jak nie będzie kosztować fortuny, i będzie się dało przerobić, albo tanio grać, to może i w PS5 się wyposażę. Fajnie wygląda Smile

No i wreszcie, po raz pierwszy w historii konsola przebiła parametrami mojego kompa xD

Więc do gier, zamiast nowego kompa, kupię pewnie nowego plejaka.


RE: Ps5; wrażenia? - csmods - 26-03-2020 17:00

plejka fajna ciekawe tylko czy pierwsze wersje beda dobre. Jak w przypadku p.s4 najpierw zwykla potem slim a na koncu pro


RE: Ps5; wrażenia? - Tocku - 05-02-2021 21:16

Mnie zachwyca przede wszystkim rewelacyjny pad. Bateria trzyma długo dużo lepszy niż poprzednik. Posiadaczom Dual Sensa 4 ciężko będzie opisać różnicę. Trzeba zagrać, żeby zrozumieć jak działają nowe wibracje i adaptacyjne trigery, ale zapewniam że się nie zawiedziecie.


RE: Ps5; wrażenia? - Zemix - 03-03-2021 00:08

Mi do gusty bardziej przypadł zdecydowanie xbox Exclamation


RE: Ps5; wrażenia? - coldpeer - 21-04-2021 22:39

PS5, na xbox passa można ograć bardzo szybko, PS5 to zdecydowanie lepsze tytuły Smile


RE: Ps5; wrażenia? - basiagryzek - 22-04-2021 10:49

Horizon Zero Dawn jest właśnie za darmoszkę do pobrania!!!