Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
program Erodate nie polecam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: program Erodate nie polecam (/Temat-program-Erodate-nie-polecam-167014)



program Erodate nie polecam - traider - 18-03-2020 11:05

witam.
Rzadko na coś narzekam, ale ten program mnie strasznie zirytował.
Niby płacą za leady ale w zasadzie wszystkie odrzucają z informacją uwaga: użytkownik mało aktywny i nie dodaje swoich zdjęć do profilu. Ruch jaki do nich puszczam jest pochodził ze stron naturalny i fb.

Nadmienię też ze jestem do wszystkich programów zapisany i w każdym zakwestionowali moje leady.

Czy ktoś z was miał ten sam problem ? Bo jak tak to reklamodawca nie działa uczciwie.


RE: program Erodate nie polecam - trybulski - 18-03-2020 14:06

@[traider] w której sieci afiliacyjnej otrzymujesz taki komunikat?

bo jak rozumiem, to nie ty powinieneś zadbać o to, czy ktoś doda swoje zdjęcia czy nie
to już zależy do nich, skoro za leada uznają rejestrację użytkownika na stronie

no chyba, że fraudujesz a oni to wykryli


RE: program Erodate nie polecam - traider - 18-03-2020 15:37

(18-03-2020 14:06)trybulski napisał(a):  @[traider] w której sieci afiliacyjnej otrzymujesz taki komunikat?

bo jak rozumiem, to nie ty powinieneś zadbać o to, czy ktoś doda swoje zdjęcia czy nie
to już zależy do nich, skoro za leada uznają rejestrację użytkownika na stronie

no chyba, że fraudujesz a oni to wykryli


za 2,40 fraudowac ? przecież to mija sie z celem Big Grin

normalnie ludziki wchodzą na stronę i klikają przekierowanie na ich stronę i koniec.
komunikat mi przekazała od nich sieć affilacyjna na priv i w każdej sieci podobna informacja.


RE: program Erodate nie polecam - azzaz - 18-03-2020 23:38

Erodate ma bardzo małą globalną konwersję we wszystkisch sieciach afiliacyjnych popularnych w PL. Nie promuj tego syfu. Już stary flirt.com działa lepiej xD


RE: program Erodate nie polecam - cezar78 - 24-03-2020 18:27

To nie promuj tego bezpośrdnio czy przez polskie sieci CPA jak mylead itp tylko przez adverten, losspollos, czy imonetizeit. Mają erodate/flirt w swoich smartlinkach i jeszcze nigdy mi żadnego leada nie odrzucili


RE: program Erodate nie polecam - kaczor89 - 24-03-2020 20:02

(24-03-2020 18:27)cezar78 napisał(a):  To nie promuj tego bezpośrdnio czy przez polskie sieci CPA jak mylead itp tylko przez adverten, losspollos, czy imonetizeit. Mają erodate/flirt w swoich smartlinkach i jeszcze nigdy mi żadnego leada nie odrzucili

@[cezar78] którą z tych sieci poleciłbyś jako pierwszą, na początek do przetestowania?


RE: program Erodate nie polecam - hosezbsk - 24-03-2020 20:18

Na fireads zawsze mi Erodate pięknie wchodziło, poprostu masz małowartościowy ruch. Ktoś aby założy konto i na tyle...


RE: program Erodate nie polecam - cezar78 - 25-03-2020 20:05

Adverten konwertuje najlepiej z całej trójki