Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do masowego wystawiania Aukcji na Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Program do masowego wystawiania Aukcji na Allegro (/Temat-Program-do-masowego-wystawiania-Aukcji-na-Allegro-167012)



Program do masowego wystawiania Aukcji na Allegro - mcmaks - 18-03-2020 10:11

Witam
Jaki polecacie program do masowego wystawiania aukcji ?
Potrzebuje dodać kilka tysięcy aukcji które mam wbite w optimę i potrzebuje je dodać na allegro.
Mam integracje allegro z comarch


RE: Program do masowego wystawiania Aukcji na Allegro - Gremquen - 18-03-2020 11:46

Ja korzystałem z Baselinkera, bardzo spoko aplikacja.
Wystawiasz aukcje masowo na allegro, sklepy internetowe, duplikujesz aukcje, zmieniasz ceny, możesz monitorować ceny konkurencji, zbierać zamówienia w jednym panelu, nadawać paczki itp.

Wydaje mi się, że baselinker tez ma jakąś integrację z comarch, jeśli nie bezpośrednio to przez jakieś inne narzędzie.

Ja integrowałem subiekta nexo z baselinkerem przez s2s - w jedną stronę do wysyłania stanów na bieżąco (i potem aktualizowania aukcji na allegro i w sklepie) a w drugą stronę do zbierania danych do wydruku paragonu


RE: Program do masowego wystawiania Aukcji na Allegro - KingaSkyShop - 19-03-2020 08:24

Możesz sprawdzić też u nas, w Sky-Shop.
W wersji testowej możliwe jest sprawdzenie wszystkich funkcji. Warto też pogadać z obsługą klienta, żeby odpowiedzieli, czy na pewno w systemie jest wszystko, czego potrzebujesz.
W skrócie, integracja z Allegro to m.in. automatyczne wznawianie i kończenie (przy określonym przez Ciebie limicie lub ilości 0 na magazynie) aukcji, aktualizowanie cen, obsługa wszystkich aukcji (także z wielu kont Allegro) z poziomu 1 panelu administracyjnego.


RE: Program do masowego wystawiania Aukcji na Allegro - nokira - 23-03-2020 10:41

Ja polecam baselinker. Cała integracja allegro i ebay w jednym miejscu.