Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? (/Temat-W-obecnej-sytuacji-epidemii-coronavirusa-COVID-19-w-co-warto-zainwestowac-166962)

Strony: 1 2 3


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - fusek - 16-03-2020 15:29

(16-03-2020 15:10)trybulski napisał(a):  No jak spadnie do tysiąca to BTC to i ja kupię. Chociaż ogólnie nie inwestuję xD

Też nie inwestuje Ale za 1 k bym kupił xd
Myślę że jak nie teraz to na jesieni taki spadek całkiem realny


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - vacalele - 17-03-2020 12:56

(16-03-2020 15:29)fusek napisał(a):  
(16-03-2020 15:10)trybulski napisał(a):  No jak spadnie do tysiąca to BTC to i ja kupię. Chociaż ogólnie nie inwestuję xD

Też nie inwestuje Ale za 1 k bym kupił xd
Myślę że jak nie teraz to na jesieni taki spadek całkiem realny

Szczerze to wątpie w spadek aż do 1k$. Duża część obrotów BitCoinem uzależnia się od czarnego rynku/darknetu, a tam wszystko cały czas funkcjonuje.


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - Okazja - 17-03-2020 13:16

Złoto / srebro


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - tomant - 17-03-2020 15:50

Teraz inwestować na długi termin można chyba we wszystko:
- giełda
- krypto
- kruszce (złoto, srebro i pewnie platyna)
Najlepiej wchodzić we wszystko, ale nie za całą posiadaną kwotę. Lepiej rozłożyć sobie to na raty. Kupujemy albo co określony czas, albo ustawiamy sobie progi cenowe (cena spada do założonego poziomu - to kupujemy następną partię). Wtedy czy cena spadnie czy wzrośnie zawsze jesteśmy do przodu.
Oczywiście wszystko robimy "z głową". Omijamy z daleka dźwignie i kredyty na zakup. Inwestujemy tylko tyle ile możemy stracić!

PS
Zazdroszczę teraz każdemu kto siedzi na gotówce.


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - fanta0988 - 29-03-2020 18:19

złota srebra za bardzo niemożna kupić.


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - tomant - 29-03-2020 21:58

No teraz to oczywiście problem. Choć można to jakoś obejść Smile.


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - karuzel - 31-03-2020 11:28

Większość to tutaj chyba początkujący. Ogarnijcie się ludzie. Przecież na dobrą sprawę nie wiadomo czy to dopiero początek czy koniec. Oczywiście żartuję. Jak ten korono się rozszaleje i to potrwa jeszcze z kilka miesięcy to przy dzisiejszej inwestycji w x możecie do końca nie odrobić strat, bo nie będzie z czego. Pytania w co inwestować traktuję, jak jakiś kiepski żart. To jak ruletka. Nikt nie powie jaki kolor wypadnie tym razem, bo nikt tego nie wie.


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - tomant - 31-03-2020 11:52

Jest takie powiedzenie by inwestować gdy leje się krew. Pytanie tylko, czy już się leje? Trzeba pamiętać, że zawsze może być taniej.
Masz rację karuzel - teraz to ruletka, dlatego pisałem o inwestycji tylko tego na czego stratę możemy sobie pozwolić.

Właśnie przeczytałem: Rób rzeczy jakich inni się boją, by robić rzeczy na które innych nigdy nie będzie stać.

Następne powiedzenie: kto nie ryzykuje ten nie pije szampana,
lub lekko zmienione: kto nie ryzykuje ten nie grzebie po śmietnikach.
Dopasować sobie to co komu bardziej pasuje. Wink

I znowu się powtórzę. Używać mózgu, wszystko z rozsądkiem!
Samodzielnie podejmować decyzję bo to są twoje pieniądze, a nie jakiegoś anonima z internetów.


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - fanta0988 - 02-04-2020 09:20

(31-03-2020 11:52)tomant napisał(a):  Jest takie powiedzenie by inwestować gdy leje się krew. Pytanie tylko, czy już się leje? Trzeba pamiętać, że zawsze może być taniej.
Masz rację karuzel - teraz to ruletka, dlatego pisałem o inwestycji tylko tego na czego stratę możemy sobie pozwolić.

Właśnie przeczytałem: Rób rzeczy jakich inni się boją, by robić rzeczy na które innych nigdy nie będzie stać.

Następne powiedzenie: kto nie ryzykuje ten nie pije szampana,
lub lekko zmienione: kto nie ryzykuje ten nie grzebie po śmietnikach.
Dopasować sobie to co komu bardziej pasuje. Wink

I znowu się powtórzę. Używać mózgu, wszystko z rozsądkiem!
Samodzielnie podejmować decyzję bo to są twoje pieniądze, a nie jakiegoś anonima z internetów.

Zapomniałeś o powiedzeniu :
„Nigdy nie próbuj łapać spadającego noża”


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - tomant - 02-04-2020 11:23

Spadające noże to inaczej nazwana próba łapania dołka, lub uśrednianie. Nazywamy to wtedy tak jak coś pójdzie nie tak Tongue.
Nie żebym naganiał na kupno.

Hybrid1990 - mogłeś chociaż link zostawić a skasować tylko refa. To sprawdzone i jako alternatywa bardzo fajne miejsce.