Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? (/Temat-W-obecnej-sytuacji-epidemii-coronavirusa-COVID-19-w-co-warto-zainwestowac-166962)

Strony: 1 2 3


W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - vacalele - 16-03-2020 02:32

Witam. Kiedy coronavirus sieje panikę wśród ludzi, akcje spółek/kursy (krypto)walut poszły w dół, jak może każdy zauważył. Wydaje mi się, że z biegiem czasu świat upora się z tym problemem i tutaj nasuwam pytania:

• W co warto zainwestować na dłuższy okres w obecnej sytuacji?
• Co powiecie o inwestycji w Bitcoiny?

Zdrówka wszystkim życzę! Smile


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - trybulski - 16-03-2020 13:08

Teraz BTC. Ogólnie zaplanuj. Za rok będzie kolejna afera - ktoś na tym nieźle zarabia Smile


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - vacalele - 16-03-2020 13:22

(16-03-2020 13:08)trybulski napisał(a):  Teraz BTC. Ogólnie zaplanuj. Za rok będzie kolejna afera - ktoś na tym nieźle zarabia Smile

Mówisz ze warto kupić teraz BTC po niższej cenie? Co znaczy dla Ciebie ogólnie zaplanuj? Całkiem możliwe, że ktoś specjalnie maczał w tym palce.


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - rachman - 16-03-2020 14:00

BTC spadły o połowę więc można kupować - niemniej 100% pewności co będzie dalej nigdy nie ma. Co roku jakieś nowe wirusy lub "niebezpieczeństwa" wymyślają a ludzie latają jak ze sraczką wtedy Wink


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - aron-baron - 16-03-2020 14:13

W ciągu 24h BTC spadło znów o 12% warto kupić!


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - fusek - 16-03-2020 14:44

(16-03-2020 14:00)rachman napisał(a):  BTC spadły o połowę więc można kupować - niemniej 100% pewności co będzie dalej nigdy nie ma. Co roku jakieś nowe wirusy lub "niebezpieczeństwa" wymyślają a ludzie latają jak ze sraczką wtedy Wink
Takiej sraczki to ja nie pamiętam odkąd żyje. Więc myślę że to nie na miejscu porównanie.
A z btc to ja czekam aż spadnie do 1k$.


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - rachman - 16-03-2020 15:03

Żyję dłużej z tego co kojarzę - tak to wyjątkowa sraka ale co to zmienia i co jest nie na miejscu? Nie na miejscu byłoby proponowanie koledze zainwestowania w zakład pogrzebowy... Kolejna "akcja" może być jeszcze większa - dlatego napisałem - nie ma pewności co będzie dalej.


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - thomasward - 16-03-2020 15:05

W papiery wartościowe, oczywiście!

[Obrazek: PAPIER-TOALETOWY-BIALY-JUMBO-140M-2-WARSTWY-12-szt]


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - trybulski - 16-03-2020 15:10

No jak spadnie do tysiąca to BTC to i ja kupię. Chociaż ogólnie nie inwestuję xD


RE: W obecnej sytuacji epidemii coronavirusa COVID-19 w co warto zainwestować? - unluckyunit - 16-03-2020 15:24

Ja polecam Multi Units Luxembourg Lyxor ETF WIG20/ S&P / DAX.

Cieżko powiedzieć kiedy będzie dno absolutne, ale jestem przekonany, że jak sie ulokuje w najbliższym czasie środki na giełdzie to w perspektywnie 3-5 lat będzie to opłacalne.