Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam bota do instagrama 2020 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam bota do instagrama 2020 (/Temat-Szukam-bota-do-instagrama-2020-166954)



Szukam bota do instagrama 2020 - KaSh99 - 15-03-2020 13:18

Szukam bota do instagrama, który będzie dobrze działał i nie zostanie zbanowane mi konto po paru dniach. Głownie chodzi mi o pisanie do ludzi w wiadomościach prywatnych, komentowanie pod zdjęciami, likowanie postów po hasztagach. Może być płatne, najlepiej z jakimś trialem 3 dniowym żebym sobie zobaczył czy wszystko jest ok.


RE: Szukam bota do instagrama 2020 - rob2499 - 15-03-2020 16:24

Jarvee i dobre proxy 4G/LTE lub residential


RE: Szukam bota do instagrama 2020 - lobodzinskii - 21-03-2020 17:21

IG Comment Bot działa całkiem nieźle jeśli chodzi o komentarze


RE: Szukam bota do instagrama 2020 - cezar78 - 21-03-2020 22:46

Jarvee jest kiepski, kosztowny i banują go wcześniej czy później. Najlepszy jest bot który działa telefonie a nie na PC i emuluje 100% zachowanie człowieka. Instazood teraz oferuje takiego bota do pobrania w google play - Social Bridge. Trzeba wykupić u nich subscrypcję - tydzień kosztuje 3,5$ i połaczyć konto na instazood z botem w telefonie. Wybrać target - profile lub hasztagi, odpalić na tel i sobie sam lajkuje, komentuje, follow-uje
Mi nabiło już 2k followersów. Miałem kilka razy bloka na 48h ale bot spisuje się znakomicie. W tej chwili po miesiacu nie musze już go stosowac bo po wrzuceniu posta mam 25-30 followersów nowych za każdym razem więc buduje follow całkowicie naturalnie


RE: Szukam bota do instagrama 2020 - MatiKa - 05-09-2020 12:14

(21-03-2020 22:46)cezar78 napisał(a):  Jarvee jest kiepski, kosztowny i banują go wcześniej czy później. Najlepszy jest bot który działa telefonie a nie na PC i emuluje 100% zachowanie człowieka. Instazood teraz oferuje takiego bota do pobrania w google play - Social Bridge. Trzeba wykupić u nich subscrypcję - tydzień kosztuje 3,5$ i połaczyć konto na instazood z botem w telefonie. Wybrać target - profile lub hasztagi, odpalić na tel i sobie sam lajkuje, komentuje, follow-uje
Mi nabiło już 2k followersów. Miałem kilka razy bloka na 48h ale bot spisuje się znakomicie. W tej chwili po miesiacu nie musze już go stosowac bo po wrzuceniu posta mam 25-30 followersów nowych za każdym razem więc buduje follow całkowicie naturalnie


Siemka , mogl bys wytlumaczyc o co chodzi z tym "F0000"Code? Dopiero zaczynam zabawe z tym wszystkim i nie wiem jak to zrobic Smile

Pozdrawiam Smile