Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Shop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Shop (/Temat-Rozwiazane-Shop-16695)



[Rozwiązane]Shop - masterex2 - 17-11-2010 14:43

Witam, czy mogę już zamówić coś w sklepie lockerz? Mogę zapłacić tylko ptz czy tylko zbić ?Jerk2


RE: Shop - Mateusz5511 - 17-11-2010 14:50

na danefirmy plus expres albo jak maż rodzine gdziś w ameryce /europie (nie w polsce Big Grin) tak możesz zapłacić samymi ptz


RE: Shop - haggard - 17-11-2010 15:00

Zawsze możesz płacić tylko PTZami.


RE: Shop - Magnus - 17-11-2010 17:11

Jest trochę sposobów na zamawianie w shop'ie na forum są poradniki Opcja Szukaj Tongue.
Jeśli masz rodzine/znajomych w tych państwach co shop jest dostępny to na ich adres zamów.


RE: Shop - Surlope - 17-11-2010 18:31

(17-11-2010 14:43)masterex2 napisał(a):  Witam, czy mogę już zamówić coś w sklepie lockerz? Mogę zapłacić tylko ptz czy tylko zbić ?Jerk2

Jeżeli już uzbierałeś wystarczającą ilość PTZ ( + 125 k bodajże ) ażeby cokolwiek zamówić w shopie to możesz kupić i wysłać na adres firmy kurierskiej PE , dzięki czemu stracisz tylko 10 $ a może unikniesz zbędnych kosztów związanych z cłem / vatem. Możesz oczywiście wysłać prosto do Polski , lecz tym narażasz się na w/w koszty. Jak pisał kolega wyżej poszukaj na forum, jest dużo dobrych poradników.

Możesz też poczekać 2 lata, aż Lockerz wprowadzić shop dla Polski Xpokerface


[Rozwiązane]Shop - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.