Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy w obecnej sytuacji pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Czy w obecnej sytuacji pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? (/Temat-Czy-w-obecnej-sytuacji-pieniadze-na-koncie-bankowym-sa-bezpieczne-166937)

Strony: 1 2


Czy w obecnej sytuacji pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? - Soplica - 14-03-2020 16:05

Witam. Czy w związku z epidemią koronawirusa pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? Ludzie wypłacają i straszą, że Państwo może sobie zabrać pieniądze i przekazać do rezerw bankowych NBP. Ile w tym prawdy?


RE: Czy w obecnej sytuacji pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? - trybulski - 14-03-2020 16:10

Wolę myśleć, że nie ma w tym żadnej prawdy Smile


RE: Czy w obecnej sytuacji pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? - rachman - 14-03-2020 16:38

Pół żartem pół serio - więc bez obrazy Wink

Bier w skarpete. Bedzie co jeść jak zamkną sklepy... A nie straszą że zamkną sklepy i nic i tak za tą kasę nie kupisz? Nie straszą że zginiesz marnie? Hahaha Wink Lubisz strach to włącz sobie jakiś horror a nie co rok to samo durne pytanie panikarzy. Co rok nowy wirus lub zagrożenie i w kółko sraczka i strach o piniondze zamiast o zdrowie i bliskich....

Pomyśl logicznie na ch Ci ta kasa? Tyle jej masz że się boisz? W momencie gdyby tak mieli robić to ta kasa będzie i tak mniej warta niż papier toaletowy.
Zrozum że:
- w przypadku blokad czy zaboru mienia weź pod uwagę że jak blokują ot tak wszystko to to - zwykła kradzież i powstaje "anarchia". Ludzie mają w d prawo i kradną z głodu i złości = kasa nie ma wartości więc po co Ci wypłacona kasa jak nie będzie miała wartości? Każdy i tak weźmie co chce siłowo...
- w przypadku legalnego zaboru zawsze ustala się progi i zabiera nadwyżki np. blokada środków powyżej 10 000 zł na osobę itp. Nawet BFG ma kwotę - próg.

Chcesz - wypłać. Ale to tacy ludzie którzy wypłacają właśnie to napędzają. Jak ludzie masowo zaczną wypłacać to tak - wtedy nie zdziwiłoby mnie jakby zechcieli zablokować kase w bankach by zachować system finansowy przy życiu.

Masz mózg? Raczej tak skoro oddychasz więc serio weź głęboki oddech i sam zdecyduj. Bez sugerowania się ludźmi siejącymi wizje katastroficzne od setek lat.
Chcesz wypłać, nie to nie - masz prawo, po prostu zrób to używając mózgu a nie sugerując się czymś czym "straszą" tzw. ludzie rzadko mający pojęcie o czymkolwiek.
Nikt Ci gwarancji nie da czy przeżyjesz ani czy kasę Ci zabiorą. Niemniej możesz być prawie pewien że nie zrobią tego ot tak bo państwo by upadło - a kim mieli by rządzić? Kogo doić jak każdy by stracił kasę i myślał o tym by ich dorwać w łapy.... Pomyśl.... i rób serio co chcesz bo masz prawo byle by samodzielnie a nie jak szczur - bo stado tak robi. Poczytaj o psychologii tłumu. Decyduj sam.
Więcej spokoju życzę Wink


RE: Czy w obecnej sytuacji pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? - Okazja - 14-03-2020 17:17

Oczywiscie, ze sa bezpieczne, ale warto w razie czego posiadac przy sobie jakas gotowke w mojej opinii


RE: Czy w obecnej sytuacji pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? - precell - 14-03-2020 17:36

@[rachman]
Chciałem Ci dać reputa, ale zdaje się mój komputer dopadł ten cały kolorowy wirus i się nie da Tongue

Dzisiaj na fali tej całej sraczki obejrzałem sobie film "Contagion - Epidemia strachu". Pada tam fajny tekst, który brzmiał mniej więcej tak:

Gorsza od wirusa jest plotka i panika!

Także nie srajcie ogniem. Pamiętajcie, że ludzie teraz siedzą w domach, przy komputerach, a to oznacza wzmożonych ruch na naszych stronach. Jak wykorzystacie tą nadwyżkę ruchu, zależy tylko od was :-)


RE: Czy w obecnej sytuacji pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? - rachman - 14-03-2020 18:23

Cytat:Chciałem Ci dać reputa, ale zdaje się mój komputer dopadł ten cały kolorowy wirus i się nie da
Osz kurka a tak się wypociłem Wink
No nic odrobisz w polu jak przeżyjemy Wink Tylko pierw jakie kupie, poczkej panoćku...

Cytat:Gorsza od wirusa jest plotka i panika!
Ano dokładnie. Realia jakie są takie są - pokażą kto jest człowiekiem, a kto szczurem podążającym za stadem bezmyślnie...

Robcie ja chcecie byle by świadomie... a nie ślepo podążając za .... Wink

edit: hah u mnie też wirus łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... nie moge dać reputa precellowi....
Zgłoszony błąd z nadawaniem reputów łapką w odpowiednim dziale.


RE: Czy w obecnej sytuacji pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? - rob2499 - 14-03-2020 22:21

Prędzej panika nas zabije niż faktycznie wirus. Za miesiąc wszystko wróci do normy i myślę, że nie ma czego się obawiać.


RE: Czy w obecnej sytuacji pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? - trybulski - 16-03-2020 12:46

Wy musicie zawsze wszystko zepsuć?

Bo dopóki nie odkryliście na zarabiam.com, że jest koronowirus, wszystko było dobrze Sad

Teraz wypłacacie kasę.

A macie jej pewnie tyle, że jak pójdę do bankomatu to otrzymam komunikat: "Tu byłem! Użytkownik forum zarabiam".

Nie ma paniki. Jest kasa. Jest kasa - dobrze.

Miesiąc mini, i będziesz myśleć, czy aby na pewno warto było panikować?

Kasa oczywiście w banku bezpieczna, pod warunkiem, że nie będziecie klikać w zawirusowane linki.


RE: Czy w obecnej sytuacji pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? - smagalaz - 16-03-2020 16:20

Warto pamiętać, że pieniądz w formie gotówki to jedna z najbrudniejszych rzeczy, z jaką na co dzień mamy styczność. Jeśli już boisz się o swoje oszczędności, to przynajmniej na czas pandemii operuj nimi w rękawiczkach Wink


RE: Czy w obecnej sytuacji pieniądze na koncie bankowym są bezpieczne? - itmaster - 16-03-2020 19:06

Spokojnie, Skarb Państwa ma skąd wziąć w razie czego, niż sięgać do konta kowalskiego.
Aż tyle nie potrzebuje, bo większym problemem może okazać się brak personelu i sprzętu niż sama kasa. Ale miejmy nadzieje, że uda się to cholerstwo opanować.

Teraz to co najlepszego możemy zrobić, to zostać w domu i zarabiać pieniądze w internecie, bo tutaj najbezpieczniejSmile