Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakładanie kont na forach internetowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zakładanie kont na forach internetowych (/Temat-Zakladanie-kont-na-forach-internetowych-166935)

Strony: 1 2


Zakładanie kont na forach internetowych - Pawlak093 - 14-03-2020 14:01

Cześć.
Chciałbym zlecić rejestrację kont na forach internetowych (1 hosting) fora na silniku phpbb by przemo (rejestracja zajmuje 15 sekund) wraz z dodawaniem ich do bazy (url, login, hasło, id dzialu).. Ile może mnie wynieść zlecenie zakładanie takich kont? Interesują mnie ilośći 100-300+ o ile dany hosting tyle posiada.


RE: Zakładanie kont na fora internetowe - trybulski - 14-03-2020 16:14

Możesz jaśniej? Co ma hosting do profili na forach?


RE: Zakładanie kont na fora internetowe - Pawlak093 - 14-03-2020 17:25

Na platformie ktora umozliwia darmowe fora phpbb. Na tych forach w subdomenie tego hostingu tworzenie kont. Adres ip czy mail nie ma znaczenia, moze byc wymyślony. Jezeli nadal nie wyrażam sie jasno daj znac Smile


RE: Zakładanie kont na forach internetowych - trybulski - 15-03-2020 12:52

Hostingi darmowe? Rozumiem, że dostarczasz bazę tych hostingów?


RE: Zakładanie kont na forach internetowych - Pawlak093 - 15-03-2020 13:06

Darmowe. Nie, fora trzeba szukac samemu, ja moge doradzic w jaki sposob je czerpac.
Jezeli chodzi o hosting (platforme) ktora oferuje darmowe fora phpbb by przemo to tak, to podam


RE: Zakładanie kont na forach internetowych - Pawlak093 - 15-03-2020 15:37

Wstępnie mogę zaoferować 5gr za forum. Szybkość rejestracji i dodania do bazy to ok (15-20 sekund) jak sie dojdzie do wprawy.
Skąd brać fora itp wszystko objaśniam ale dopiero w poniedziałek.
Minimalna ilość przy ktorej wypłacam to 50 forów bo dla mniej się nie opłaca. Ilość jaka mnie interesuje to 300-500.


RE: Zakładanie kont na forach internetowych - Melonowka - 15-03-2020 17:42

15zł za stworzenie 300 kont na forach, które samemu trzeba sobie wyszukać? Wydaje się mało.
Z chęcią podjąłbym się zadania ale nie za taką kwotę.


RE: Zakładanie kont na forach internetowych - Pawlak093 - 15-03-2020 18:03

(15-03-2020 17:42)Melonowka napisał(a):  15zł za stworzenie 300 kont na forach, które samemu trzeba sobie wyszukać? Wydaje się mało.
Z chęcią podjąłbym się zadania ale nie za taką kwotę.
Wystarczy wpisac w google site:url i masz listę forow w tej domeni + dodawanie do tego fraz wtedy sa inne wyniki. To jest sposob pozyskiwania. Jest wynikow na conajmniej 20stron dla kazdej frazy


RE: Zakładanie kont na forach internetowych - trybulski - 16-03-2020 12:30

5 groszy - czy ja to dobrze widzę?

no spoko, ale pod warunkiem, że stworzę do wykonania tego bota, którego zrobienie zajmie mi mniej niż godzinę

za zakładanie takich profili [jeśli rozumiem o co ci chodzi] dobre firmy płacą 2 zł swoim pracownikom, a wiadomo że i one muszą zarobić, więc bezpośrednio pewnie mają z tego więcej


RE: Zakładanie kont na forach internetowych - Pawlak093 - 16-03-2020 12:45

Temat jest w dziale wycena, 5gr zaproponowalem bo kilka osob mialem zainteresowanych.
Za 20-30gr juz mam chetnych ale nie wiem czy mi sie oplaca. Wole sam juz sobie pododawac i wiedzieć co dodalem a co moge dodac Tongue

@15gr za konto - jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszam PRIV.