Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Licencja forum Invision Community - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Licencja forum Invision Community (/Temat-Licencja-forum-Invision-Community-166904)



Licencja forum Invision Community - alien97 - 12-03-2020 02:23

Kupię licencję na rok do forum Invision Community, płatność w BTC, karta z mojego banku jest odrzucana, mogę dopłacić 10% do ceny na ich stronie, proszę o kontakty tylko zaufanych użytkowników forum


RE: Licencja forum Invision Community - Admin - 12-03-2020 10:47

Ile jesteś w stanie zaoferać, podszukam i może znajdę naszą starą. Przy btc na pewno bedzie drozej niz przy innych platnosciach.


RE: Licencja forum Invision Community - alien97 - 12-03-2020 15:00

No tylko, że ja chciałbym kupić na rok działającą, na ich stronie jest za 300 dolarów, 350 dolarów mogę dać w btc za lickę :>


Licencja forum Invision Community - Majka - 12-03-2021 14:09

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.