Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Revolut a wynagrodzenie - przejdzie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Revolut (/Forum-Revolut-457)
+---- Wątek: Revolut a wynagrodzenie - przejdzie? (/Temat-Revolut-a-wynagrodzenie-przejdzie-166888)

Strony: 1 2


Revolut a wynagrodzenie - przejdzie? - Shishu - 11-03-2020 01:09

Witam, rozpoczynam nową pracę, w której wynagrodzenie będzie przesyłane na konto bankowe. W związku z tym zadaje sobie pytanie - czy pracodawca zgodzi się na podanie konta Revolut jako konta do odbioru wynagrodzenia? Teoretycznie na stronie Revoluta jest napisane, iż jest to możliwe, jednak zależy mi na wiedzy jak to wygląda w praktyce. Są tu osoby korzystające z Revoluta w ww. celu? Proszę o odpowiedź, jak i opinie na ten temat. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam


Revolut a wynagrodzenie - przejdzie? - Kaspirek - 11-03-2020 07:35

Tak ja tak robię Wink i komornik jeszcze nie wchodzi Smile

Wysłane z mojego SH-Z01 przy użyciu Tapatalka


RE: Revolut a wynagrodzenie - przejdzie? - Fricooo - 11-03-2020 08:57

Ja za to nie polecam, bo moje konto Revolut zostało niedawno zablokowane.

Co ciekawie nie robiłem tak jakiś ogromnych transakcji, ale tylko i wyłącznie przelewy na kilkadziesiąt złotych + wpływy z rożnych serwisów zarobkowych.

Dostałem tylko informację w aplikacji o blokadzie konta i aktywne środki miały wrócić na konta z których je otrzymałem. Do wypłat chyba najlepszy jest bank który masz pod ręką, chyba że tak jak pisał Kaspirek. Wtedy jak najbardziej przejdzie


Revolut a wynagrodzenie - przejdzie? - Kaspirek - 11-03-2020 15:23

A nie napisali z jakiego powodu ? Że zablokowali

Wysłane z mojego SH-Z01 przy użyciu Tapatalka


RE: Revolut a wynagrodzenie - przejdzie? - rachman - 11-03-2020 17:18

Pracodawca może się zgodzić ale też bym wolał konto bankowe chyba że chodzi o komorników itp.
To jednak nie bank. Mniej możliwości w razie bloka. Revolut traktuję raczej jako dodatkowe subkonto.


RE: Revolut a wynagrodzenie - przejdzie? - Fejster - 11-03-2020 17:33

Pracodawca się zgodzi bo dostaje od ciebie normalny nr konta. Tylko pytanie co ma do tego komornik? Komornik zajmuje wynagrodzenie. Zostawi co z tego minimalną krajową i tyle. Podobnie jest z kontem bankowym. Przy zajęciu egzekucyjnym zostaje na koncie 1950 miesięcznie środków do twojej dyspozycji.

Jeśli zatem jesteśmy zatrudnieni na umowę o pracę to w pierwszej kolejności komornik zajmie wynagrodzenie a nie rachunek bankowy.


RE: Revolut a wynagrodzenie - przejdzie? - rachman - 11-03-2020 17:36

Tak, jak chodzi o wypłatę komornik na wypłatę wchodzi. Chodzi raczej o resztę środków jak się je ma.


RE: Revolut a wynagrodzenie - przejdzie? - Fejster - 11-03-2020 17:44

(11-03-2020 17:36)rachman napisał(a):  Tak, jak chodzi o wypłatę komornik na wypłatę wchodzi. Chodzi raczej o resztę środków jak się je ma.

Raczej ludzie mający zajęcia komornicze nie trzymają "reszty środków" na kontach bankowych Smile
To byłoby bardziej logiczne rozwiązanie.


RE: Revolut a wynagrodzenie - przejdzie? - rachman - 11-03-2020 18:15

Po prostu jak się nie ma problemów to lepiej na konto wypłatę (tym bardziej że są darmowe konta), a dodatkowe środki to już jak wygodniej...


Revolut a wynagrodzenie - przejdzie? - Shishu - 11-03-2020 18:25

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, nie chodzi o komornika, tylko wygodniej korzysta mi się z Revoluta. Jak dla mnie temat wyczerpany, aczkolwiek zapraszam do dalszej dyskusji innych Smile

Wysłane z aplikacji tapatalk.