Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność (/Temat-Wyslanie-pieniedzy-zablokowana-platnosc-166887)

Strony: 1 2


Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Rorschach. - 10-03-2020 23:43

Witajcie!
Wysłałem pieniądze znajomemu,bo sam nie mogłem ich wypłacić od 3 dni,cały czas miałem "...spróbuj później" i po wysłaniu mu 1400zł PayPal zablokował mu płatność.
Wysłał mi to zdjęcie :
[Obrazek: 3c50e474476b69bd7aff5b712e5621c5.png]
Przeszukałem internety i gdzieś wyczytałem,że do 100 dni mogą zablokować.
Może ktoś miał coś podobnie i wie ile to może potrwać i co robić aby to odblokowało się szybciej,wysłałem jako rodzinie i znajomym...
Jutro będę dzwonił do PayPal w tej sprawie.


Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - patrolpxd - 10-03-2020 23:47

Z tego co kojarzę przelewy powyżej chyba 100$ z automatu blokowane są na +/- 24-48h do manualnego przejrzenia.

Ale ręki sobie uciąć nie dam

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Rorschach. - 11-03-2020 00:58

(10-03-2020 23:47)patrolpxd napisał(a):  Z tego co kojarzę przelewy powyżej chyba 100$ z automatu blokowane są na +/- 24-48h do manualnego przejrzenia.

Ale ręki sobie uciąć nie dam

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Z tego co tutaj wyczytałem : KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ NA STRONĘ

To dopiero powyżej tysiąca $ sprawdzają więc 1400zł nie powinno być problemem.
[Obrazek: 3b28b70f3cd7dbb444688311c72615fd.png]

Liczę,że jutro odblokują chociaż gdzieś wyczytałem,że i do 100 dni mogą sprawdzać...


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Fejster - 11-03-2020 10:28

Najszybciej będzie jak znajomy cofnie płatność a ty wykonasz ją ponownie tylko na inną kwotę. Np o 10 gr mniej.


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - aron-baron - 11-03-2020 10:35

Nie musisz robić nic , sami odblokują płatność po 48h


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Ropsont - 11-03-2020 11:15

Widzę, że kolejna ofiara "doskonałego i niezawodnego" systemu płatności internetowych... Chcę zapłacić komuś za coś, po co ma dostawać pieniądze od razu? Lepiej za 3 dni, za 100 albo 180. XXI Wiek facepalm

Dam Ci jedną radę i weź ją sobie do serca - uciekaj z tego scamu jak najszybciej. Jeśli tylko masz możliwość robienia interesów w Internecie w inny sposób niż PP, to znajdź jakiś normalny procesor, gdzie nie występują takie problemy. Bo z PayPalem to idzie jedynie osiwieć przedwcześnie. Polecam np bardzo dobry procesor jak Perfect Money (Wygląd może odstraszać) ale wszystko jest instant realizowane. Zawsze.

Żeby się za chwilę nie okazało, że Ci w ogóle blokną konto. Bo tak.


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Rorschach. - 11-03-2020 11:36

Fejster nic to nie da nawet jak 50 wyśle to blokuje.
aron-baron Mogę jakiś link gdzie to wyczytałeś? bo sam nie mogę znaleźć :/
Ropsont Chce zamknąć konto ale pytanie co sie stanie z pieniedzmi po zamknięciu konta.


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Fejster - 11-03-2020 11:43

Bo kilku miesiącach od blokniecia konta dostaniesz maila że masz środki na koncie które podlegają wypłacie. Będziesz mógł wypłacić na konto bankowe


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - aron-baron - 11-03-2020 11:43

Jeśli chodzi o mnie to nigdzie nie wyczytałem , lecz z doświadczenia tak samo miałem (kilka razy) na różne kwoty.


RE: Wysłanie pieniędzy - zablokowana płatność - Rorschach. - 11-03-2020 13:00

(11-03-2020 11:43)Fejster napisał(a):  Bo kilku miesiącach od blokniecia konta dostaniesz maila że masz środki na koncie które podlegają wypłacie. Będziesz mógł wypłacić na konto bankowe

telefony do nich nic nie pomogą?