Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy SMS MO nie ma sensu[?] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy SMS MO nie ma sensu[?] (/Temat-Czy-SMS-MO-nie-ma-sensu-166873)



Czy SMS MO nie ma sensu[?] - nKaUasznikow - 09-03-2020 16:40

Mam bloga z około 40 wejść dziennie, z tych 40 osób do LP przechodzi około 50% z czego do oferty SMS przechodzi kolejny malutki ułamek. Ostatecznie nie konwertuje nikt.

Po 3 dniach testów wrzuciłem PPI i przynajmniej wpadają jakieś grosze na piwo. Niestety, ale za polaków płacą często po 1 cencie xD

Macie jakieś ciekawe pomysły na monetyzację warezowego bloga pod gierki na PL?


RE: Czy SMS MO nie ma sensu[?] - fusek - 09-03-2020 16:55

Ogads?


RE: Czy SMS MO nie ma sensu[?] - mysc - 10-03-2020 20:56

@[nKaUasznikow] Pod Polskę nic lepszego od SMS'ów nie wstawisz w takiej tematyce. Trzeba się skupić na podnoszeniu konwersji - na pewno da się coś poprawić nie tyle na samym LP, co w całej ścieżce sprzedażowej którą przechodzi użytkownik.

Ścieżka rozpoczyna się w momencie pierwszej interakcji z Twoją reklamą i powinna być tak zaprojektowana by prowadzić usera "za rączkę" aż do konwersji. Nie może być momentów w których nie wiadomo co należy zrobić, gdzie kliknąć, itd. Usuń też wszelkie rozpraszacze w postaci zewnętrznych reklam. Upewnij się też, że strona działa prawidłowo z włączonym adblockiem.

Powodzenia Smile


RE: Czy SMS MO nie ma sensu[?] - Shimeon - 10-03-2020 22:55

(09-03-2020 16:40)nKaUasznikow napisał(a):  Macie jakieś ciekawe pomysły na monetyzację warezowego bloga pod gierki na PL?

Dobra konwersja (bo nie mówimy tu o zerowej czy takiej wpadającej raz na ruski rok) zależna jest nie tylko od grupy docelowej, ale i wieku jej odbiorców. Jeśli odbiorcami twojego bloga są osoby w wieku przedprodukcyjnym to w takim przypadku SMS Premium uważam za źle dobrany model zarabiania. Może się mylę lecz u mnie się to nie sprawdzało, dopóki nie przeniosłem się na PPI i nie zaczęły wpadać pierwsze leady. Wink

Pierwsze, co zalecam tobie zrobić to zwiększyć punkt konwersji na stronie i być w zasięgu zmian.