Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rAzEET - WYJAŚNIONE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: rAzEET - WYJAŚNIONE (/Temat-rAzEET-WYJASNIONE-166867)

Strony: 1 2


RE: rAzEET - oszust ! - Rorschach. - 09-03-2020 16:55

(09-03-2020 16:53)rAzEET napisał(a):  Ale moooordo, waaaariacie jak nikogo nie próbowałem oszukać, wymieniałem i po kilka tysięcy zł w jednej transakcji. A prawda jest taka, że tak jak już wspomniałem powyżej sam dałem się zrobić i wymieniłem 5k zł z najprawdopodobniej kradzionego konta przez co bank najpierw zablokował mi konto a potem te 5k, na sam koniec jeszcze sprawa leci na policje, więc serio nie mam zamiaru okradać kogoś na 200zł. Jak coś to screeny z blokad mogę dać moderatorowi na pv, bo na pewno nie Tobie.

Za to samo masz bana na MC?


RE: rAzEET - oszust ! - rAzEET - 09-03-2020 17:00

(09-03-2020 16:55)Rorschach. napisał(a):  
(09-03-2020 16:53)rAzEET napisał(a):  Ale moooordo, waaaariacie jak nikogo nie próbowałem oszukać, wymieniałem i po kilka tysięcy zł w jednej transakcji. A prawda jest taka, że tak jak już wspomniałem powyżej sam dałem się zrobić i wymieniłem 5k zł z najprawdopodobniej kradzionego konta przez co bank najpierw zablokował mi konto a potem te 5k, na sam koniec jeszcze sprawa leci na policje, więc serio nie mam zamiaru okradać kogoś na 200zł. Jak coś to screeny z blokad mogę dać moderatorowi na pv, bo na pewno nie Tobie.

Za to samo masz bana na MC?

Co? XD Tam mam taki sam jak tu i żadnego bana nie mam.


RE: rAzEET - oszust ! - maniek250 - 09-03-2020 17:13

(09-03-2020 16:37)KrasnalWeb napisał(a):  
(09-03-2020 15:07)trybulski napisał(a):  @[KrasnalWeb] - nie wnikaj świeżaku Tongue

Takich cwaniaczków jak wy trzeba tępic, próbujecie "swiezakow" oszukać, bo myślicie że taki się nie odezwie. Za taką akcję z bomby powinna być jakaś kara, na jakiś okres zakazać wymian i tyle, albo zbanowac permanentnie.

Wysmarkałeś 9 postów i już będziesz mówił jakie za co mają być kary? XD


RE: rAzEET - oszust ! - KrasnalWeb - 09-03-2020 17:20

(09-03-2020 17:13)maniek250 napisał(a):  
(09-03-2020 16:37)KrasnalWeb napisał(a):  
(09-03-2020 15:07)trybulski napisał(a):  @[KrasnalWeb] - nie wnikaj świeżaku Tongue

Takich cwaniaczków jak wy trzeba tępic, próbujecie "swiezakow" oszukać, bo myślicie że taki się nie odezwie. Za taką akcję z bomby powinna być jakaś kara, na jakiś okres zakazać wymian i tyle, albo zbanowac permanentnie.

Wysmarkałeś 9 postów i już będziesz mówił jakie za co mają być kary? XD

A po co mam nabijać posty w każdym możliwym poście jak Ty?


RE: rAzEET - oszust ! - rAzEET - 09-03-2020 17:41

yocar potwierdź oddsnie kasy i zamykajcie to bo się gówno burza robi


RE: rAzEET - oszust ! - trybulski - 09-03-2020 18:22

Dokładnie - tych dwóch panów co tutaj ostro walczy nie wiadomo o co, myli ze sobą sporo rzeczy, o których nie mają żadnego pojęcia.

Napisałem co prawda cały poemat na ten temat, ale ostatecznie, stwierdzam to co powyżej.

Dodam jedynie, że słowo "świeżak" automatycznie tyczy się wszystkich użytkowników, którzy zakładają tutaj konto na forum.

Sprawdźcie jaki macie napis pod Avatarem Smile

Przepraszam. Ponieważ padły tutaj jakieś oskarżenia, więc jestem zmuszony się jednak do dwóch rzeczy jeszcze ustosunkować.

1. Nigdy nie miałem nicku "razer19" i dodam, że nawet nie wiem jak się używa bliku, bo nigdy z niego nie korzystałem. Nie jest mi do niczego potrzebny.

2. Co do wymian: nigdy się z nikim na nic nie wymieniałem, poza nielicznymi wyjątkami tutaj na PW, więc jeśli ktoś będzie twierdził, że to ja, to na sto procent nie będę ja, ponieważ ja się nie wymieniam. A jeśli nawet, to zawsze kontakt początkowy jest przez forum. Ale te wymiany to może maksymalnie z 5 razy były.


RE: rAzEET - oszust ! - KrasnalWeb - 09-03-2020 18:58

(09-03-2020 18:22)trybulski napisał(a):  Dokładnie - tych dwóch panów co tutaj ostro walczy nie wiadomo o co, myli ze sobą sporo rzeczy, o których nie mają żadnego pojęcia.

Napisałem co prawda cały poemat na ten temat, ale ostatecznie, stwierdzam to co powyżej.

Dodam jedynie, że słowo "świeżak" automatycznie tyczy się wszystkich użytkowników, którzy zakładają tutaj konto na forum.

Sprawdźcie jaki macie napis pod Avatarem Smile

Przepraszam. Ponieważ padły tutaj jakieś oskarżenia, więc jestem zmuszony się jednak do dwóch rzeczy jeszcze ustosunkować.

1. Nigdy nie miałem nicku "razer19" i dodam, że nawet nie wiem jak się używa bliku, bo nigdy z niego nie korzystałem. Nie jest mi do niczego potrzebny.

2. Co do wymian: nigdy się z nikim na nic nie wymieniałem, poza nielicznymi wyjątkami tutaj na PW, więc jeśli ktoś będzie twierdził, że to ja, to na sto procent nie będę ja, ponieważ ja się nie wymieniam. A jeśli nawet, to zawsze kontakt początkowy jest przez forum. Ale te wymiany to może maksymalnie z 5 razy były.

To naucz się czytać, bo "oskarżenie" z Nickiem "razet19" nie dotyczy Ciebie tylko oskarżonego w tytule tematu.

2. Nikogo to nie interesuje z kim się wymieniasz a z kim nie, temat nie dotyczy twoich wymian.


RE: rAzEET - oszust ! - maniek250 - 09-03-2020 19:10

@[trybulski] Nie tłumacz się przed tymi typami którzy nabijają se posty pewnie po to by móc zakładać wątki w dziale handlu. Temat nie dotyczy ich, nie są poszkodowani, nie bardzo rozumieją co sie w ogóle dzieje (xD) a najwięcej szczekają
Niech @[yocar] potwierdzi czy dostał hajs i koniec tematu


RE: rAzEET - oszust ! - yocar - 10-03-2020 11:55

Sprawę w końcu udało się rozwiązać. Temat uważam za zamknięty


rAzEET - WYJAŚNIONE - Hybrid1990 - 10-03-2020 12:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.