Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rAzEET - WYJAŚNIONE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: rAzEET - WYJAŚNIONE (/Temat-rAzEET-WYJASNIONE-166867)

Strony: 1 2


rAzEET - WYJAŚNIONE - yocar - 09-03-2020 07:44

rAzEET - OSZUST.
zleciłem wymianę 276 zł blik na revolut. Od 3 marca nie otrzymałem środków. Na początku podobno problemy z bankiem, teraz brak kontaktu. Jeśli ktoś ma dokładniejsze dane jegomościa to proszę na pw. Chętnie poświęce swoje 5 min aby odzyskać to co moje...
@rAzEET


RE: rAzEET - oszust ! - Majka - 09-03-2020 08:14

@[rAzEET] proszę o wyjaśnienia.


RE: rAzEET - oszust ! - rAzEET - 09-03-2020 12:21

Pieniądze wysłane. Jedyne co mogę powiedzieć na moje usprawiedliwienie to fakt iż najpierw bank zablokował mi konto a po jego odblokowaniu zablokowali 5000zł które wymieniałem pewnej Pani, które jak się okazało pochodzą z kradzionego konta.


RE: rAzEET - oszust ! - Majka - 09-03-2020 12:26

@[yocar] otrzymałeś pieniądze?


rAzEET nikt nie wnika w Twoje problemy; zobowiązałeś się do wymiany i tyle... brak kontaktu z Twojej strony nie było dobrym rozwiązaniem.


RE: rAzEET - oszust ! - KrasnalWeb - 09-03-2020 13:20

Ta, albo próba oszukania użytkownika myśląc że się nie odezwie, dobra wymówka. Jak wyjaśniać brak kontaktu? Problemy z Internetem?-


RE: rAzEET - oszust ! - trybulski - 09-03-2020 15:07

@[KrasnalWeb] - nie wnikaj świeżaku Tongue


RE: rAzEET - oszust ! - precell - 09-03-2020 16:30

@[trybulski]
To, że jest świeżak to nie znaczy, że można go w konia robić...


RE: rAzEET - oszust ! - KrasnalWeb - 09-03-2020 16:37

(09-03-2020 15:07)trybulski napisał(a):  @[KrasnalWeb] - nie wnikaj świeżaku Tongue

Takich cwaniaczków jak wy trzeba tępic, próbujecie "swiezakow" oszukać, bo myślicie że taki się nie odezwie. Za taką akcję z bomby powinna być jakaś kara, na jakiś okres zakazać wymian i tyle, albo zbanowac permanentnie.


RE: rAzEET - oszust ! - Rorschach. - 09-03-2020 16:49

(09-03-2020 15:07)trybulski napisał(a):  @[KrasnalWeb] - nie wnikaj świeżaku Tongue

Cytat:Użytkownik trybulski został zbanowany za sprzedaż nie swojego poradnika. Z tego co wiem, wszyscy, którzy kupili poradnik mają dostać zwrot środków.



Zbanowano dodatkowo multikonto [member=Krzysztof Trybulski]

a żeby nie wyszło,że nie wnoszę nic do tematu :
Na konkurencyjnym forum również został zbanowany pod nickiem razer19
Oszukał na blik jeszcze pare osób skontaktuj się z nimi.Zawsze jakieś dane od nich jego uda się wyciągnąć.Poproś również Administratora MK o pomoc.


RE: rAzEET - oszust ! - rAzEET - 09-03-2020 16:53

Ale moooordo, waaaariacie jak nikogo nie próbowałem oszukać, wymieniałem i po kilka tysięcy zł w jednej transakcji. A prawda jest taka, że tak jak już wspomniałem powyżej sam dałem się zrobić i wymieniłem 5k zł z najprawdopodobniej kradzionego konta przez co bank najpierw zablokował mi konto a potem te 5k, na sam koniec jeszcze sprawa leci na policje, więc serio nie mam zamiaru okradać kogoś na 200zł. Jak coś to screeny z blokad mogę dać moderatorowi na pv, bo na pewno nie Tobie.