Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na aplikacji mobilnej - Problem z AdMob - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na aplikacji mobilnej - Problem z AdMob (/Temat-Zarabianie-na-aplikacji-mobilnej-Problem-z-AdMob-166854)



Zarabianie na aplikacji mobilnej - Problem z AdMob - szczowio - 08-03-2020 13:26

Hej, jestem właścicielem dość popularnej aplikacji mobilnej.
Jakiś czas temu włączyłem w Niej reklamy za pomocą AdMob, lecz jestem BARDZO zawiedziony. W ciągu lekko ponad miesiąca zarobiłem tylko 50zł, najpierw problem pojawił się, ponieważ AdMob zablokował mi reklamy, pomimo, że nie są w inwazyjnych miejscach. Coś pomodziłem i po prawie MIESIĄCU odblokowali mi je, lecz zarobki wciąż były marne 2-8zł dziennie. Sprawdziłem raporty, mój CTR wynosił około od 0.09 - 0.15% czyli tyle co nic, dlatego trochę poblokowałem zbędne reklamy, aby jak najbardziej wtargetować reklamy pod moich użytkowników.
Osoby kształcące się, wiek 15-19 lat, 80% to dziewczyny.
Lecz wynik był odwrotny od zamierzonego CTR zaczął spadać do 0.10%, po czym... AdMob ponownie zablokował mi reklamy, gdzie w ten dzień miałem tylko 5 kliknięć w nie...
Także chyba podziękuję już tej firmie.
Znacie jakieś alternatywne firmy, które moglibyście mi polecić, aby zoptymalizować zarobki?
Posiadacie ewentualnie jakieś porady w jaki sposób zacząć zarabiać dobre kwoty dzięki aplikacji mobilnej?
Aplikacja w wersji na iOS jest płatna -> Tam zarobki mnie satysfakcjonują.
Natomiast z bezpłatnej aplikacji na Androida nie można zrobić płatnej, dlatego szukam jakiś alternatyw na zmonetyzowanie Smile


RE: Zarabianie na aplikacji mobilnej - Problem z AdMob - trybulski - 09-03-2020 14:57

adsense się nie da?


RE: Zarabianie na aplikacji mobilnej - Problem z AdMob - szczowio - 09-03-2020 15:29

AdSense i AdMob to ta sama "firma" tylko, że AdSense to strony internetowe, a AdMob -> aplikacje mobilne.