Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana paypal na BTC. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Wymiana paypal na BTC. (/Temat-Wymiana-paypal-na-BTC-166847)



Wymiana paypal na BTC. - nigol - 07-03-2020 19:33

Witam jak w temacie chciałbym spytać się czy zna ktoś może jakiś sposób lub stronę do wymiany USD z paypal na BTC.


RE: Wymiana paypal na BTC. - tomant - 07-03-2020 20:40

Masz Visę?


RE: Wymiana paypal na BTC. - nigol - 08-03-2020 13:10

Niestety nie


RE: Wymiana paypal na BTC. - tomant - 08-03-2020 14:20

Przez PayPal to chyba nikt nie będzie chciał się wymienić, bo polityka tej firmy to głównie ochrona kupującego. Bardzo łatwo kupić, dosta ć towar a potem wyłudzić zwrot pieniędzy pod byle pretekstem.
Dobrze jest załatwić sobie kartę powszechną do płatności w internecie np. VISĘ - choć trzeba umieć się pilnować jeśli chodzi o wydatki i terminowe spłaty Wink.
Wiem, że za wiele nie pomogłem...


RE: Wymiana paypal na BTC. - tomant - 09-03-2020 13:23

A jednak można skorzystać z tego serwisu. Różne metody płatności m.in. Paypal:
Wystarczy zeskanować kod:

[Obrazek: xLY6X8zBBQy]

Zapraszam do skorzystania: link referencyjny
A tutaj: czysty link


RE: Wymiana paypal na BTC. - bitbit - 17-03-2020 21:07

Przez virwox wymienisz jak chcesz.
Virwox jest to chyba platforma do wymiany gry second life
strata okolo 10%
Przykładowo masz 100 zl paypal kupujesz walutę gry secondlife potem ta walute wymieniasz na: bity,karte,czy na co tam chcesz albo na odwrót bity na secondlife i secondlife na paypal .
Niestety jestem tu nowy i nie wiem czy mogę cokolwiek linkować a dostałem ostrzeżenie za spamowanie
Tyle chyba mogę podać: na youtube wystarczy wpisać "How To Buy Bitcoin With Paypal"
wtedy coś się na pewno pokarze a virwox wydaje się że nie oszukuje ale robi to każdy na własną odpowiedzialność.