Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karty podarunkowe Allegro różne nominały - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Karty podarunkowe Allegro różne nominały (/Temat-Karty-podarunkowe-Allegro-rozne-nominaly-166832)



Karty podarunkowe Allegro różne nominały - alien97 - 06-03-2020 16:21

1.Nazwa przedmiotu :Karta podarunkowa Allegro
2.Opis przedmiotu :Karty podarunkowe Allegro, różne nominały 50, 100 itp.
3.Kontakt : PM
4.Cena : 10% taniej niż wartość nominału
5.Sposób zapłaty za przedmiot : BTC

Obecnie mam tylko kilka kart, chciałbym poznać zdanie szanowego forum czy będzie zainteresowanie większą ilością takich kart? Interesuje mnie również sprzedaż hurtowa, proszę o posty zainteresowanych osób kupnem i jaka ilość, będę wtedy się kontaktował na PM


RE: Karty podarunkowe Allegro różne nominały - trybulski - 07-03-2020 13:58

Jestem zainteresowany ALE informacją o wartości nabywczej oraz ewentualnie ODKUPIENIU sposobu na ich zdobywanie.

Sama natomiast karta nie jest mi potrzebna, aczkolwiek mam pytanie: czy karta ta upoważnia do dowolnego zakupu od dowolnego użytkownika, czy jest garstka "wybranych" oraz czy karta jest w formie kodu czy jest na przykład plastik oraz można to przekazać dowolnej osobie?


RE: Karty podarunkowe Allegro różne nominały - alien97 - 19-03-2020 22:08

podbijam posiadam aktualne kody na sprzedaz

(07-03-2020 13:58)trybulski napisał(a):  Jestem zainteresowany ALE informacją o wartości nabywczej oraz ewentualnie ODKUPIENIU sposobu na ich zdobywanie.

Sama natomiast karta nie jest mi potrzebna, aczkolwiek mam pytanie: czy karta ta upoważnia do dowolnego zakupu od dowolnego użytkownika, czy jest garstka "wybranych" oraz czy karta jest w formie kodu czy jest na przykład plastik oraz można to przekazać dowolnej osobie?


Niestety ale sposobu podać nie mogę. Aktualnie posiadam 2x100, w formie kodu, na stronie allegro jest regulamin, wylaczone sa tylko dobra cyfrowe, reszta jest objęta płatnością kartą podarunkową od dowolnych użytkowników, po prostu doładowywuje saldo i przy zakupie odlicza z niego.


Karty podarunkowe Allegro różne nominały - Majka - 27-04-2021 13:49

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.