Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
tidid - brak płatności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: tidid - brak płatności (/Temat-tidid-brak-platnosci-166830)



tidid - brak płatności - etokox - 06-03-2020 11:57

Witam,
Trochę ponad miesiąc temu użytkownik tidid zakupił u mnie usługę zaproszeń do polubienia na facebooku z odroczoną płatnością do 10tego lutego.
Zgodziłem się na to, ponieważ miałem problem z kontem w banku i jako, że jest to stażowy użytkownik tego forum oraz powracający klient to nic nie stało na przeszkodzie.

Około 10-tego, dostałem informację, że jeszcze muszę trochę poczekać... Później dostałem jeszcze kilka razy wiadomość zapewniającą, że przelew będzie.

Nie wiem sam co zrobić z tym tematem. Jestem dobrej myśli, że jednak opłaci to zamówienie, ale trochę nie fair jest brak odpowiedzi oraz przekładanie płatności.


RE: tidid - brak płatności - Hybrid1990 - 06-03-2020 12:00

@[tidid] na dywanik.


RE: tidid - brak płatności - KrasnalWeb - 06-03-2020 15:02

Ostatnia wizyta 25 lutego, myślę że odpowiedź będzie za nie mniej niż tydzieńSmile


RE: tidid - brak płatności - trybulski - 07-03-2020 13:54

"Nie wiem co zrobić, więc wypiorę brudy publicznie".

Jeśli czujesz się oszukany to temat OK, ale jeśli chcesz ponarzekać bo wiesz, że i tak zapłaci to nie rozumiem po co ten temat.

Wiesz , każdemu zdarzają się problemy.


RE: tidid - brak płatności - etokox - 07-03-2020 15:56

(07-03-2020 13:54)trybulski napisał(a):  "Nie wiem co zrobić, więc wypiorę brudy publicznie".

Jeśli czujesz się oszukany to temat OK, ale jeśli chcesz ponarzekać bo wiesz, że i tak zapłaci to nie rozumiem po co ten temat.

Wiesz , każdemu zdarzają się problemy.

Rozumiem, że każdemu się zdarzają problemy - temu też nie założyłem tematu jak się spóźniał z płatnością 2-3-7 dni, a dopiero po miesiącu.

Wydaje mi się, że temat jest jak najbardziej na miejscu - bo przy następnych transakcjach, inni handlarze będą mogli wziąć pod uwagę, że dany użytkownik może spóźnić się z płatnością.

A to czy opłaci zrealizowanie już zamówienie to tylko on wie :|


RE: tidid - brak płatności - tidid - 08-03-2020 18:00

dobra mołdy, żyję. Myślałem, że złobiłem przelew, a nie złobiłem. Kurca fiks. Już się dogaduję z autołem


RE: tidid - brak płatności - Hybrid1990 - 08-03-2020 20:00

tidid +50% za zwłokę i prewencyjny (hide)ban. Jeśli etokox do końca czwartku nie da znać, że dostał pieniądze, ban zostanie na zawsze.