Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam konta Revolut, monese, paypal, lub innego z opcją do wypłat gotówki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam konta Revolut, monese, paypal, lub innego z opcją do wypłat gotówki. (/Temat-Szukam-konta-Revolut-monese-paypal-lub-innego-z-opcja-do-wyplat-gotowki-166825)



Szukam konta Revolut, monese, paypal, lub innego z opcją do wypłat gotówki. - F*ck The Police - 06-03-2020 02:08

Cześć! Jestem w stanie zapłacić za pozyskanie kontado wpłaty euro/PLN/GB. Może to być Revolut (z kartą lub bez) ale z kartą sim z zarejestrowanym numerem telefonu, przypisanym do konta, (będzie potrzebny do logowania). Może to być Monese, tylko - nie wiem do końca jak on działa, bo nigdy go nie miałem, ale jeśli da się wpłacać i wypłacać pieniądze, to jestem zainteresowany. Mogę również wziąć inne konto, które posłuży mi do wypłat gotówki, przelewów oraz płatności. Interesowałby mnie również Paypal, choć wiem, że żeby wypłacić stamtąd gotówkę, potrzebna weryfikacja danych osobowych na wybranym koncie bankowym - to mi nie przeszkadza, bo to konto posłuży mi w inny sposób, z tego względu, że jest to dość popularny serwis.


Szukam konta Revolut, monese, paypal, lub innego z opcją do wypłat gotówki. - Hybrid1990 - 06-03-2020 07:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.