Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
linki z whois - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: linki z whois (/Temat-linki-z-whois-166822)



linki z whois - bardock3 - 05-03-2020 23:18

Zawsze ciekawiła mnie ta kwestia.

Jest wiele stron typu whois.
Wrzucamy tam domene po czym otrzymujemy analize oraz link (zazwyczaj nofollow).

Jednak sa to serwisy wysokiej jakosci i czy takie linki cos znacza jako dopelnienie profilu linkowego? czy moze bardziej jest to zbedna rzecz?


RE: linki z whois - trybulski - 07-03-2020 13:36

Kilka lat temu wybijałem tym średnie i łatwe frazy. Po puszczeniu jednego blasta na tego typu strony, moja EMD znajdowała się na pierwszym miejscu. Więc jako dopełnienie jak najbardziej na tak.

Tylko teraz pytanie, czy Google nie traktuje tego obecnie jako śmieciowe odnośniki.

Niech ktoś potwierdzi, albo zaprzeczy, jeśli chodzi o toksyczność.

Swoją drogą jestem ciekawy w jaki sposób chcesz zdobywać te linki? Daj nazwę programu tutaj albo na PW.

No bo chyba nie będziesz tego robić ręcznie? W takim przypadku bym sobie jednak darował. Albo sprawdził powiedzmy kilkanaście i zobaczył, czy w ogóle się to indeksuje.


RE: linki z whois - bardock3 - 08-03-2020 22:18

robiłem do tej pory to ręcznie Big Grin

jeżeli jednak będziesz mieć jakiś program, to podziel się proszeWink