Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego facebook blokuję niektórym sieciom partnerskim linki, a innym nie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dlaczego facebook blokuję niektórym sieciom partnerskim linki, a innym nie? (/Temat-Dlaczego-facebook-blokuje-niektorym-sieciom-partnerskim-linki-a-innym-nie-166817)



Dlaczego facebook blokuję niektórym sieciom partnerskim linki, a innym nie? - Soplica - 05-03-2020 19:27

Witam, dlaczego facebook/instagram blokuję linki sieciom partnerskim takim jak myledad.pl czy leadnetwork.pl, a innym nie np. webepartners czy convertiser? - W przypadku tych pierwszych pomocne jest maskowanie poprzez np. własną domenę, no ale jednak.

Czym to jest spowodowane?


RE: Dlaczego facebook blokuję niektórym sieciom partnerskim linki, a innym nie? - joanna78 - 28-06-2020 19:52

Nie chodzi o sieć tylko o domenę - niektóre programy mają w sieci amatorów-spamerów którzy udostępniają kilkadziesiąt razy link i to FB boli. Krótko mówiąc tu nie chodzi o link tylko o domenę która jest wspólna dla wszystkich osób korzystających z programu.


RE: Dlaczego facebook blokuję niektórym sieciom partnerskim linki, a innym nie? - Krakersik - 28-06-2020 20:44

dawny spam na grupach zrobił swoje ;D


RE: Dlaczego facebook blokuję niektórym sieciom partnerskim linki, a innym nie? - joanna78 - 28-06-2020 20:51

Tak dla ciekawostki dodam, że nie musiał być to hardcorowy spam - wystarczy dodać link do automatycznej odpowiedzi na FB i mimo tego że jest automatyczna to taki link przez messengera też jest tak samo uznawany przez FB jak taki link z posta gdzie był owy link co uważam za swoistego rodzaju błąd ze strony FB. Wystarczy dodać link do automatycznej odpowiedzi, ktoś doda 300 opinii i wystarczy, że udostępni nawet 10-20 razy post i też już może być przyblokowany. Nawet nie chodzi o to że to jedna ta sama osoba udostępnia post z linkiem może udostępnić w krótkim czasie 500 osób 1 raz ten sam link i też go zblokuje.


RE: Dlaczego facebook blokuję niektórym sieciom partnerskim linki, a innym nie? - Jestem Warzywem - 28-06-2020 22:38

(28-06-2020 20:51)joanna78 napisał(a):  Tak dla ciekawostki dodam, że nie musiał być to hardcorowy spam - wystarczy dodać link do automatycznej odpowiedzi na FB i mimo tego że jest automatyczna to taki link przez messengera też jest tak samo uznawany przez FB jak taki link z posta gdzie był owy link co uważam za swoistego rodzaju błąd ze strony FB. Wystarczy dodać link do automatycznej odpowiedzi, ktoś doda 300 opinii i wystarczy, że udostępni nawet 10-20 razy post i też już może być przyblokowany. Nawet nie chodzi o to że to jedna ta sama osoba udostępnia post z linkiem może udostępnić w krótkim czasie 500 osób 1 raz ten sam link i też go zblokuje.

Właśnie przez to też ja sam mam problemy z FB ADS bo mam ustawione aby odbierać wiadomości i Fanpage sam mi odpisuje, ale jak dodałem linka w odpowiedzi to po kilku wiadomościach już był zablokowany ;/


RE: Dlaczego facebook blokuję niektórym sieciom partnerskim linki, a innym nie? - joanna78 - 29-06-2020 14:42

Po kilku nie ma opcji. Musi być to kilkaset odpowiedzi z linkiem tzn. mówię na podstawie swoich doświadczeń, bo może oprócz tych odpowiedzi z linkiem gdzieś są udostępnianie w nadmiarowej ilości posty z tym linkiem.