Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt masternode ZEN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Projekt masternode ZEN (/Temat-Projekt-masternode-ZEN-166811)

Strony: 1 2 3 4 5


Projekt masternode ZEN - tomant - 04-03-2020 23:25

Sorry - taki mamy klimat
Nieaktualne - do kosza


Projekt masternode ZEN - cidd3n - 05-03-2020 16:56

Jak na tym zarabiasz? Codziennie są Ci doliczane darmowe ZEN?


RE: Projekt masternode ZEN - tomant - 05-03-2020 20:59

---


RE: Projekt masternode ZEN - rachman - 05-03-2020 21:42

No ciekawe jak to wyjdzie Smile
Sam o czymś podobnym kiedyś myślałem ale nie wiem czy bym ogarnął Wink


RE: Projekt masternode ZEN - tomant - 06-03-2020 09:23

---


RE: Projekt masternode ZEN - BTC-analityk - 07-03-2020 12:53

Your estimated earnings per node*: $6.45
per month $78.44
per year
* The result doesn't include any hosting fees when a third party hosting service is used. Your earnings will vary as the total number of nodes changes in the network.

zbyt kolorowo to nie wyglada ... tak na szybko szukalem ale nigdzie mi sie nie rzucilo masz gdzies link do ilosci master-nodow jak i do super-nodow?


RE: Projekt masternode ZEN - tomant - 07-03-2020 14:46

(07-03-2020 12:53)BTC-analityk napisał(a):  Your estimated earnings per node*: $6.45
per month $78.44
per year
* The result doesn't include any hosting fees when a third party hosting service is used. Your earnings will vary as the total number of nodes changes in the network.

zbyt kolorowo to nie wyglada ... tak na szybko szukalem ale nigdzie mi sie nie rzucilo masz gdzies link do ilosci master-nodow jak i do super-nodow?

Specjalnie wybrałem do testu coina, który jest w miarę bezpieczny i taki który nie debiutuje dopiero. Przez to ROI tego projektu to na chwilę obecną "tylko" około 18%. Czy to dużo czy mało? Myślę że to odpowiednio do poziomu ryzyka.
Pamiętaj, że to tylko dodatkowy bonus do zakładanego wzrostu ceny ZENa.

Aktualne statystyki dla securenode i supernode. Aktualnie czynnych jest ok 35000 securenodów i ok 3600 supernodów.

Zastanawiam się nad uruchomieniem kolejnego noda, ale aktualnie mam uwięzione środki w innym projekcie. Zresztą tę inwestycję traktuję testowo i dopiero po czasie będziemy mogli sprawdzić na ile był to test trafny.


RE: Projekt masternode ZEN - BTC-analityk - 09-03-2020 09:34

Hey a nie lepiej dolozyc i walnac super-noda? Jak dobrze pamietam super-n sciagaly zawsze wiecej coinow do portfela.... 500zenow sn ?


RE: Projekt masternode ZEN - tomant - 09-03-2020 13:47

---


RE: Projekt masternode ZEN - tomant - 10-03-2020 14:49

---