Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dofinansowanie Środki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Dofinansowanie Środki (/Temat-Dofinansowanie-Srodki-166800)



Dofinansowanie Środki - WaTPer - 04-03-2020 11:37

Witam, mam możliwość wzięcia dofinansowania z PUP na kwotę 24 tyś zł. Na dowolony biznes, z takiej reguły, że w moim rejonie te pieniążki cieszą się małą popularnością przez inne osoby.
Dostałem informację, że wystarczy przetrwać 12 miesięcy i nikogo nie obchodzi, czy ja zarabiam, czy tracę, (koszt wyliczenia prowadzenia działalności z ZUS, przez księgową to 6 tyś), zwracam się do was z prośbą na podsunięcie pomysłu, na jaki biznes mógłbym wykorzystać tę kwotę (dodam, że "nieformalnie" impreza pozyskuję pieniążki na życie, czyli zasilam czarną strefę gospodarki. Dzięki !Exclamation


RE: Dofinansowanie Środki - Kapka - 04-03-2020 13:06

Można wymieniać w nieskończoność pomysły na biznes. Jeśli napisalbys chociaż kilka szczegółów w jakiej branży chciałbyś działać możesz masz jakieś umiejętności lub coś cię interesuje czy ma to być online czy stacjonarnie. Wtedy łatwiej byłoby ci pomoc. Może w miejscowosci w której mieszkasz jest zapotrzebowanie na jakieś usługi. Pomyśl czego nie ma w okolicy a ludzie chętnie by z tego skorzystali. Potem zbadaj sytuację popytaj znajomych i poproś ich żeby zapytali innych czy korzystali by z takich usług..


RE: Dofinansowanie Środki - WaTPer - 04-03-2020 18:34

Myślę nad gastronomią, ale dopiero czerwiec/lipiec na ową "działalność" powoli gromadzę środki, po prostu myślałem wziąć na razie te środki " na byle co " póki można je dostać. Napisałem, że gastronomia dopiero czerwiec/lipiec, dlatego że na razie czekam na ciekawy lokal, a kod PKD zawsze można dopisać do działalności.


RE: Dofinansowanie Środki - alexandr - 30-11-2020 15:06

Polecam sie dobrze zastanowić, obecnie różne branże radzą sobie lepiej lub gorzej.


RE: Dofinansowanie Środki - Wassabi88 - 01-12-2020 07:59

Myślisz nad gastro? Te 24 tysie to starczą ci na waciki przy takiej działalności. Chyba że chcesz otworzyć budę przy biedronce z kurakiem z grilla. Samo wyposażenie to kwota kilkukrotnie przewyższająca dotację. Do tego najem lokalu będzie się wiązał z jego remontem i kosztami najmu. Pomyślałeś nad tym? Pomyśl nad biznesem, z którym masz jakieś doświadczenie. A jak nie, to bierz kasę i nakupuj sprzętu typu wiertarko-wkrętarki itp. Po roku zwijasz biznes i sprzedajesz sprzęt.