Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam BTC/BLIK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam BTC/BLIK (/Temat-Sprzedam-BTC-BLIK-166779)



Sprzedam BTC/BLIK - ShuQi - 02-03-2020 17:43

Sprzedam
0.02282662
Cena: 800 blik

Koszt wysyłki pokrywa kupujący. (około 2,3 zł)


RE: Sprzedam BTC/BLIK - Rorschach. - 06-03-2020 20:48

Dlaczego za 790,78 złoty polski w BTC miałby ktoś Ci dać na bank 800zł.
Każdy może sobie sam wpłacić sobie BTC z banku i dostanie więcej.
To raczej ty powinieneś oferować zarobek dla chcącego Ci wymienić.


RE: Sprzedam BTC/BLIK - Booombeloo - 06-03-2020 20:50

Dokładnie jeżeli jesteś zainteresowany mogę zakupić od ciebie zllza 720zl


RE: Sprzedam BTC/BLIK - FreeDoge - 06-03-2020 22:31

(06-03-2020 20:48)Rorschach. napisał(a):  Dlaczego za 790,78 złoty polski w BTC miałby ktoś Ci dać na bank 800zł.
Każdy może sobie sam wpłacić sobie BTC z banku i dostanie więcej.
To raczej ty powinieneś oferować zarobek dla chcącego Ci wymienić.

Dlatego, że mamy wolny rynek
Ma prawo chcieć sprzedać swoje btc z zarobkiem dla siebie.
Chcąc skorzystać np z forumowego kantoru również płacisz prowizję przy zakupie, przy sprzedaży również
Wasze posty to zwykły spam. Sprzedaje i to on ustala cenę a czy sprzeda czy też nie to już nie wasz problem

(06-03-2020 20:50)Booombeloo napisał(a):  Dokładnie jeżeli jesteś zainteresowany mogę zakupić od ciebie zllza 720zl

Jeśli chciałby sprzedać z 10% marżą to na 100% skorzystał by z kanotru Malin a nie 2postowego świeżaka


RE: Sprzedam BTC/BLIK - ShuQi - 08-03-2020 12:19

@[FreeDoge]
Dzięki za odpowiedź, mniej pisania dla mnie.

Równie dobrze mogłem wystawić za np 880 pln z 10% marzą... Wink


Wycena jaką pisałem to był odpowiednik ceny według aktualnego kursu w momencie wystawienia, więc oferowałem sprzedaż btc 1:1 to ze kurs spadł od tego momentu o kilka %% to rynek.. Wink

Powodów jest mnóstwo - chociażby brak śladu na własnym koncie bankowym poświadczającym zakup btc Wink
Ale to nie poradnik, dlaczego warto lub nie...

Nie dopisałem w pierwszym poście - blik - chodzi mi o podanie kodu blik bankomat. - Brak śladu także na moim koncie wpływu pln.


Sprzedam BTC/BLIK - Majka - 02-01-2021 13:26

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.