Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mały lokal 10m2 w centrum miasta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Mały lokal 10m2 w centrum miasta (/Temat-Maly-lokal-10m2-w-centrum-miasta-166778)



Mały lokal 10m2 w centrum miasta - Bobi2k17 - 02-03-2020 17:39

Witam, chciałbym ruszyć z własnym biznesem, znalazłem na OLX ogłoszenie lokalu 10m2 z klimą czyli bardzo malutki do wynajęcia za 600 zł miesięcznie. Lokal prezentuje się bardzo dobrze i ma bardzo dobre położenie i wpadła mi do głowy myśl otworzenie kolektury lotto, ale nie wiem czy to jest dobry pomysł i można na tym coś zarobić. Może jakiś sklep z tytoniem, może w macie jakieś ciekawe pomysły?


RE: Mały lokal 10m2 w centrum miasta - Krakersik - 02-03-2020 20:29

W sumie to ostatnio lotto otworzyło możliwość otwierania zakładów przez internet. Chyba wiąże się to ze spadkiem popularności takich stacjonarnych punktów sprzedaży. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Może jakieś automaciki z 3 wisienkami? Nie wiem - zrobilo to już całkiem nielegalnym czy szara strefa dalej się kręci? Big Grin


RE: Mały lokal 10m2 w centrum miasta - adi_hq - 04-03-2020 15:27

Może e papierosy? Jak dobra lokalizacja to może się uda ? Na początek reklama na grupach na fb, których jest sporo. Jakiś konkurs ?


RE: Mały lokal 10m2 w centrum miasta - 6844 - 14-05-2020 00:37

Idzie lato, kończą się obostrzenia co do covid - lodziarnia, kupujesz 1 maszyne, sanepid - bez problemów.


RE: Mały lokal 10m2 w centrum miasta - vky - 14-05-2020 09:41

sklep z różnymi maseczkami, od jednorazowych do takich eleganckich, plyny do dezynfekcji, chusteczki itp.
po czasie rozwijasz asortyment o inne produkty.


RE: Mały lokal 10m2 w centrum miasta - Kryspin - 14-05-2020 10:12

(02-03-2020 20:29)Krakersik napisał(a):  W sumie to ostatnio lotto otworzyło możliwość otwierania zakładów przez internet. Chyba wiąże się to ze spadkiem popularności takich stacjonarnych punktów sprzedaży. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Może jakieś automaciki z 3 wisienkami? Nie wiem - zrobilo to już całkiem nielegalnym czy szara strefa dalej się kręci? Big Grin

moim zdaniem kolektury nic nie straciły. Miesiąc temu w studiu lotto była informacja że mają "już" 150 tysięcy zarejestrowanych graczy więc to jest nic na te miliony które grają codziennie.


RE: Mały lokal 10m2 w centrum miasta - itmaster - 14-05-2020 11:34

(14-05-2020 10:12)Kryspin napisał(a):  moim zdaniem kolektury nic nie straciły. Miesiąc temu w studiu lotto była informacja że mają "już" 150 tysięcy zarejestrowanych graczy więc to jest nic na te miliony które grają codziennie.

Wcale się nie dziwię, tyle co oni chcą danych (skany dowodu, jakieś śmieszne oświadczenia itp.) przy rejestracji żeby wysłać kupon na za 3 zł, to śmiech na sali.
To już szybciej będzie kupić w kolekturze przy okazji w sklepie.

A co do tematu,

Może jakiś punkt prasy, zerknij na ofertę Kolportera czy Ruchu. W takich punktach można również prowadzić Lotto, więc byłaby dywersyfikacja przychodów.


RE: Mały lokal 10m2 w centrum miasta - 6844 - 15-05-2020 19:14

Ewentualnie kawa na wynos,
mam pod oknem coś takiego i z tego co widzę się rozwijają.


RE: Mały lokal 10m2 w centrum miasta - Hoolig4n - 15-05-2020 22:06

(14-05-2020 00:37)6844 napisał(a):  Idzie lato, kończą się obostrzenia co do covid - lodziarnia, kupujesz 1 maszyne, sanepid - bez problemów.

To poważna propozycja? facepalm Zarobi sobie przez lato, albo remontując lokal i kupując maszynę wyjdzie na zero. Co tam będzie robił poza sezonem? Czynsz musisz płacić przecież co miesiąc. Na kawiarnię w okresie jesienno/zimowym za mały metraż. Można by zrobić kawiarnię z lodziarnią w sezonie- co było by według mnie dobrym pomysłem, ale na to potrzeba większego metrażu

(14-05-2020 09:41)vky napisał(a):  sklep z różnymi maseczkami, od jednorazowych do takich eleganckich, plyny do dezynfekcji, chusteczki itp.
po czasie rozwijasz asortyment o inne produkty.

Co ma zrobić, gdy pandemia się skończy? Jednorazowy zysk (a być może wielka wtopa), a podejrzewam, że autor tematu jest nastawiony na długoterminowy zysk.


RE: Mały lokal 10m2 w centrum miasta - 6844 - 16-05-2020 00:16

Mieszkam w centrum obserwuję co się dzieje. Serio słucham propozycji co Ty chcesz zrobić w kanciapie i rozumiem, że zarabiać miliony.