Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto na innym mailu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Konto na innym mailu (/Temat-Konto-na-innym-mailu-166761)



Konto na innym mailu - Shimeon - 29-02-2020 23:27

Witam forumowiczów. Wink

Jakiś czas temu naruszyłem wytyczne dla społeczności YouTube. Powodem tym był notoryczny spam w komentarzach. Pisałem w tej sprawie do wolontariuszy. Odpisali mi, że monetyzacja na kanale została wyłączona. Prawdopodobnie na zawsze. pokerface Dodali jeszcze, abym poczekał 30 dni to może mi odblokują na wszystkich kontach. Niestety raczej się na to nie zanosi. Oczywiście mógłbym założyć drugi adres e-mail, a potem stworzyć nowy profil. Wtedy jednak nie będę miał pewności czy mogę dalej aplikować do programu partnerskiego. Pytanie jest następujące:

Jeśli odkupię od kogoś konto google, dodatkowo osoba ta wykona weryfikację telefoniczną to czy YouTube może w jakiś sposób usunąć/zablokować takie konto w sytuacji, gdy będę się na nie logował z tego samego IP co zawsze?

Nie chcę się bawić w żadne zmienianie adresu programami itp, dlatego pytam dla jasności.


RE: Konto na innym mailu - Shimeon - 08-03-2020 13:37

Refresh


RE: Konto na innym mailu - Shimeon - 17-03-2020 18:39

Włączyli mi z powrotem monetyzację, więc temat jest już raczej nieaktualny. Co do pytania głównego - nie, nie przyblokują. Wszystko działa jak powinno Wink