Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twoja instalacja fotowoltaiczna czy się opłaca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Twoja instalacja fotowoltaiczna czy się opłaca? (/Temat-Twoja-instalacja-fotowoltaiczna-czy-sie-oplaca-166760)



Twoja instalacja fotowoltaiczna czy się opłaca? - archi996 - 29-02-2020 23:05

Witam, moją specjalizacją są instalację fotowoltaiczne dla firm jak i mikroinstalacje dla domów jednorodzinnych. Współpracuję z liderem branży fotowoltaicznej na rynku, lecz więcej informacji podam dla zainteresowanych tematem Smile

Czy instalacja się opłaca ?
Biorąc pod uwagę precyzyjnie wykonany audyt, projekt jak i montaż naszej inwestycji nie ma możliwości by inwestycja nie zwróciła nam się do 8 lat !

Większe oszczędności z tytułu programów Mój prąd i ulga termomodernizacyjna

Załóżmy że instalacja kosztuje nas 31 439 zł
Z programu mój prąd otrzymujemy 5 000 zł
z ulga termomodernizacyjnej (kwestia indywidualna, w zależności jakie mamy zarobki)

31 439 zł (koszt instalacji) - 5000 zł (mój prąd) = 26 439 zł
26 439 zł x 0,18 (najmniejsza ulga podatkowa ) = 4759 zł

31 439 (wartość instalacji) - ( 5 000 mój prąd + 4759 ulga = 21 680 zł Koszt całej instalacji

Jeżeli jesteś zainteresowany inwestycją zostaw komentarz lub priv, przeprowadzę darmowy audyt oraz w prosty sposób wyjaśnię jak to wszystko działa.


[Obrazek: 123.jpg]


Twoja instalacja fotowoltaiczna czy się opłaca? - Hybrid1990 - 12-02-2023 10:41

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.