Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) (/Temat-Metale-szlachetne-oszczedzanie-poprzez-inwestowanie-166739)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) - ZarabianieO - 17-03-2020 16:35

Śledzę temat na bieżąco oraz subuję YT, i powiem że fajnie to wszystko opisujesz, oby tak dalej.


RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) - comanche - 17-03-2020 16:43

Cytat:Śledzę temat na bieżąco oraz subuję YT, i powiem że fajnie to wszystko opisujesz, oby tak dalej.

Dzięki, staram sięSmile Jestem na początku swojej drogi, więc na razie brzmi to całkiem łopatologicznieTongue

Teraz najważniejsze odbicie na ropce, oraz otrzymanie przesyłek ze srebrem.


RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) - krzysiek17 - 21-03-2020 13:20

gratuluje rezultatow


RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) - comanche - 22-03-2020 10:23

Garść statystyk na dzień 22.03.2020Smile Odkąd koronawirus się rozkręcił, zauważyłem spadek odwiedzających kanał. Czy wszyscy oglądają wiadomości;p?

Ogólnie rzecz biorąc to jestem zadowolony z tempa rozwojuSmile Jak pójdzie dobrze to niedługo zostanie wprowadzonych sporo zmian, mających na celu poprawić jakość filmów i tak dalej.

Co do giełdy to czekam na poniedziałkowe sesjeSmile Chwilowo wyszedłem z ropy, ale ponownie chcę w nią uderzyć, bo cena znowu znacznie spadła.

Kanał YouTube:

Ilość filmów: 9

Ilość subskrypcji: 65

Wyświetlenia łącznie: 2436

Czas oglądania kanału (godziny): 91,4


Giełda Bit Bay:

Ilość zainwestowanych pieniędzy: 100 zł

Saldo w chwili pisania posta: 155,50 zł

Zysk/strata w chwili pisania posta: + 55,50 zł


Giełda Plus 500:

Ilość zainwestowanych pieniędzy: 2600 zł

Zysk/strata netto w momencie pisania posta: - 350 zł


Inwestycja gotówki:

Ilość srebra: 4 oz

Ilość złota: 1 gram

Łącznie zainwestowane: 476,01 zł.







RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) - Okazja - 22-03-2020 13:30

Mam troszke złomu złotego około 10g, co mogę z nim zrobić, np przetopic u jakiegos jubilera na sztabke?


RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) - comanche - 22-03-2020 13:37

Niektóre firmy zajmują się przetopem metali. Proponuje zapoznać się z tą ofertą: https://79element.pl/rafinacja-kruszcow/

Ważne ile w tym złocie jest złotaSmile Jakiej próby masz ten złom?


RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) - Okazja - 22-03-2020 14:18

Dzieki, nie mam pojecia, to prezent od dziadka, jakas bizuteria itp Wink


RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) - tomant - 22-03-2020 19:32

Jak biżuteria to może lepiej sprzedać. Możesz zyskać więcej niż wartość zawartego w niej złota. Tylko trzeba sprawdzić jaka próba. Wszystko też zależy od jakości tej biżuterii, stanu i wzoru.
Przetop przy tej ilości będzie raczej drogi a uzyskaną sztabkę bardzo trudno będzie sprzedać.


RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) - comanche - 28-03-2020 10:19

Krótko omówię, co się działo przez kilka ostatnich dniSmile

W tym tygodniu dotarły do mnie 2 paczki ze srebrem, 16 uncji przybyło tak że coraz lepiej to wygląda. Dosłownie przed chwilą dostałem powiadomienie, że paczka z końcówki lutego została nadana na poczcie. Po niedzieli wzbogacę się o kolejne 4 uncje. Chwilowo z powodu kosmicznych cen u dilerów, wstrzymuję się z jakimikolwiek zamówieniami - jedyne okazje które będę monitorować, to rynek wtórny.

Jeśli chodzi o giełdę Bit Bay to mam kupionych trochę lisków. W związku z tym czekam na wzrosty, w celu obrotu tą kryptowalutą. Jeśli chodzi o Plus 500 to jak widać, udało mi się odrobić straty z niewielką nawiązką. Zrobiłem to dzięki spółce Pan American Silver, której akcje zakupiłem w cenie 13,5$ a sprzedałem po 16,30 $ jakoś. Aktualnie z okazji ponownej przeceny na ropie, zakupiłem 20 baryłek. 10 po cenie 22,8 $, a kolejne 10 w celu uśrednienia ceny po cenie 21,3 $. Czekam na starty rynków i mam nadzieję, że cena podskoczy o 1-2$Smile

YouTube rozwija się bardzo fajnie. Regularnie przybywa subskrybentów i wyświetleń, z czego jestem bardzo zadowolony. Najnowszy odcinek został stworzony w wyższej jakości. Wszystko dzięki nawiązaniu małej współpracy. Na dniach rozpoczynam prace nad logicznym intro, oraz kolejnymi odcinkami. Pojawiły się już nawet pierwsze plany co do tego, jak zarobić na kanale. Ale nie chcę zapeszać, więc na razie nie zdradzam planówSmile






Kanał YouTube:

Ilość filmów: 10

Ilość subskrypcji: 83

Wyświetlenia łącznie: 3264

Czas oglądania kanału (godziny): 127


Giełda Bit Bay:

Ilość zainwestowanych pieniędzy: 100 zł

Saldo w chwili pisania posta: 155,50 zł

Zysk/strata w chwili pisania posta: + 49 zł


Giełda Plus 500:

Ilość zainwestowanych pieniędzy: 2600 zł

Zysk/strata netto w momencie pisania posta: + 48 zł

 

Inwestycja gotówki:

Ilość srebra: 20 oz

Ilość złota: 1 gram

Łącznie zainwestowane: 1896,51 zł



RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) - Admin - 28-03-2020 11:11

pytanie troche koło tematu inwestycji ale związane z twoim kanałem, czym nagrywasz? doskonała jakość i płynność.