Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klikalny przycisk po wypełnieniu formularza. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Klikalny przycisk po wypełnieniu formularza. (/Temat-Klikalny-przycisk-po-wypelnieniu-formularza-166738)



Klikalny przycisk po wypełnieniu formularza. - azzaz - 29-02-2020 12:39

Jak w temacie, polecacie jakąś dobrą wtyczkę do takiego rozwiązania? Chodzi o to, żeby osoba na stronie musiała wypełnić formularz(proste dane np. imię, emali etc.), po wypełnieniu, żeby mogła kliknąć w przycisk z linkiem, a wcześniej(bez wypelnienia pól), żeby przycisku się nie dało wcisnąć i przejść na stronę.

Zależy mi na tym, żeby przy samym formularzu jak i wyglądzie przycisku była opcja modyfikacji wyglądu(kolory, czcionka etc.). Każda z wtyczek, którą próbowałem do tej pory wygląda paskudnie na moim motywie w oryginalnych kolorach jakie te formularze mają.

Oczywiście mógłbym się bawić w zmianę desighnu innych formularzy w css, albo napisanie takiego formularza w html, choć nie ukrywam dużo bardziej by mi zrobienie tego przez wtyczkę pasowało i na początku takiego rozwiązania szukam. Ktoś, coś?


RE: Klikalny przycisk po wypełnieniu formularza. - rachman - 29-02-2020 14:12

Jak chodzi o sam przycisk to po co ładować wtyczkę z mnóstwem zbędnych opcji. Można to javascript obskoczyć. Tylko nie wiem czy ogarniasz. Jeśli tak to wystarczy:
Sprawdzasz czy pola formularza wypełnione.
Jeśli tak aktywujesz przycisk i usuwasz "wyszarzenie" by odzyskał wizualnie kolor klikalnego elementu.


RE: Klikalny przycisk po wypełnieniu formularza. - azzaz - 29-02-2020 20:46

Patrzyłem na js, choć ostatecznie jednak zdecydowałem się na divy. Musiałem się trochę pobawić bo specjalistą od tych wszystkich języków nie jestem, ale się udało Wink

O coś takiego mniej więcej mi chodziło na początku bo trochę nieskładnie to opisałem.


[Obrazek: ss.jpg]


RE: Klikalny przycisk po wypełnieniu formularza. - rachman - 29-02-2020 21:50

Jak to 1 pole to nawet nie ma sensu za bardzo wyłączać buttona. Ważniejsze sprawdzać czy pole wypełnione i czy wartość to poprawny e-mail, ale wiadomo można wszystko połączyć Wink


RE: Klikalny przycisk po wypełnieniu formularza. - azzaz - 01-03-2020 14:54

Jakbym miał na stronie swój produkt pewnie bym tak zrobił, żeby się nie bawić Smile

W przypadku tego lp osoba po wypełnieniu pola i kliknięciu ,,dołącz" ląduje już w zupełnie innym miejscu do rejestracji i tam już mój reklamodawca(giełda kryptowalut) go ,,przejmuje" i go prowadzi. Aczkolwiek dzięki za odpowiedź Smile