Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komentuje, Oceniam, Subskrybuje fimy na YouTube! - Od VIP'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Komentuje, Oceniam, Subskrybuje fimy na YouTube! - Od VIP'a (/Temat-Komentuje-Oceniam-Subskrybuje-fimy-na-YouTube-Od-VIP-a-16672)



Komentuje, Oceniam, Subskrybuje fimy na YouTube! - Od VIP'a - n3cr0bp - 16-11-2010 19:50

Witam,

Oferuję usługę komentowania filmów na yt.
Posiadam 50 w pełni zweryfikowanych kont


Z testów przeprowadzonych przeze mnie wynika że w ciągu 7 dni:
- Film skomentowany, subskrybowany, polubiony, skomentowany kanał - 52zł na upcash.
- Film skomentowany przez moich kont przy czym polubiony zarobił -40zł na upcash.
- Film tylko polubiony (kciuk w górę) - 21zł na upcash
- Film z którym nic nie robiłem - 3.5zł na upcash

Dane dokładne do 50gr.

Była uploadowana ta sama treść z 4 kont w tym samym czasie. (Konta były zakładane w tym samym dniu)

Cennik:
  • Kciuk w górę - 50x* - 40gr
  • Kciuk w górę + Komentarz** 50x* - 1zł
  • Kciuk w górę + Komentarz + Subskrybcja Kanału 50x* - 4zł
  • Komentarze w profilu - 50x* - 1.5zł

*Ilość kont może się wahać +/- 5. Ponieważ mogę dorobić pare kont bądź parę może potrzebować aktualizacji.
**Możesz sam ustalić jaki bądź skorzystać z gotowej listy moich NIEODPŁATNIE - lista w języku polskim

Cena dotyczy 1 filmu/kanału.

Zamawiając jednorazowo kilka "operacji" na raz upomnij się o zniżkę!

Chcesz zamówić np. samą subskrybcję czy komentarz pytaj o ceny na GG/PW



Mogę skomentować film waszymi kontami na yt!
Cena będzie mniejsza!




Proszę pisać na:
  • PW
  • GG: 8383840


Transakcja wygląda następująco: Kontaktujesz się ze mną. Wysyłasz pieniądze na PayPal. Podajesz Link. Komentuje/Oceniam/Subskrybuje.


RE: Komentuje, Oceniam, Subskrybuje fimy na YouTube! - Od VIP'a - n3cr0bp - 17-11-2010 17:38

Dodałem opcję - Dodanie jako przyjaciela 50x *- 1.5zł


RE: Komentuje, Oceniam, Subskrybuje fimy na YouTube! - Od VIP'a - Tiger04 - 18-11-2010 17:27

Polecam tego użytkownika Smile Jak najbardziej szybki kontakt i szybko załatwił zlecenie Smile


RE: Komentuje, Oceniam, Subskrybuje fimy na YouTube! - Od VIP'a - Por2010 - 20-11-2010 15:15

Uzytkownik uczciwy Smile
Wysłałem mu pieniądze, i juz za kilka minut oferta była wykonanaSmile
Dziękuje i pozdrawiam Smile


Komentuje, Oceniam, Subskrybuje fimy na YouTube! - Od VIP'a - Roben - 30-07-2012 11:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.