Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Notoryczne padanie kanałów Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Notoryczne padanie kanałów Youtube (/Temat-Notoryczne-padanie-kanalow-Youtube-166717)

Strony: 1 2


Notoryczne padanie kanałów Youtube - papaski - 28-02-2020 10:49

Witam,

Po ponad półtorej roku postanowiłem wrócić do zarabiania metodą PPI na serwisie YouTube jednak ów serwis skutecznie mi w tym przeszkadza ustawicznie usuwając ~ponad połowę kanałów na które wrzucam filmy. Proszę Was o jakąkolwiek pomoc bądź rady. Skupiam się głównie na wrzucaniu filmów dotyczących pobierania gier, wrzucam wszystko, nowe nisze jak i te stare, zazwyczaj pobieram trailery danych gier bądź inne filmiki how to download. Filmy wrzucam na przeglądarce Firefox, gdzie każde konto tworzę na innym serwerze VPN (nord VPN) tworząc do każdego konta Firefox oddzielny profil. Do każdego konta tworzę 2 kanały poboczne za pomocą weryfikacji SMS ze strony smspva i na nich wrzucam swój kontent, wrzucając zazwyczaj nie więcej niż 5 filmów jednego dnia/razu. Borykam się z bardzo dużym problemem ze strony YouTube gdyż bardzo często po kilku godzinach od wrzucania zwyczajnie pada mi część kanałów, z około 1300 filmów wrzuconych w lutym ostało mi się około 400-500 (wrzucane na ~45-50 kontach). Korzystam z serwisów cinstaller i mylead, na początku wrzucałem bezpośrednie linki do opisu i myślałem że może przez to kanały tak spadają, bo boty YouTube widzą w nich od razu scam. Więc ogarnąłem drugą domenę i stworzyłem na niej lp, żeby nie wklejać bezpośrednio na YouTube fejkowych linków, i faktycznie lekko to pomogło jednak nadal kanały były bardzo często usuwane. Ktoś mi podrzucił pomysł wykorzystania obfuscated serwerów na nord VPN i to było na 1 rzut oka strzałem w dziesiątkę, stworzyłem około 15 kont na obfuscated serwerach głównie szwedzkich. Parę dni temu wrzuciłem pierwszą porcję filmówn na te konta wyszło gdzieś około ~110 filmów na wszystkie kanały, i po upływie 24h sprawdziłem te konta i wszystko stało w 100%, wczoraj wrzucilem kolejną porcję ~100 filmów na te kanały (łącznie nie więcej niż 5 filmów na jeden kanał) i po sprawdzeniu kont znalazłem 2 martwe kanały. Już myślałem że znalazłem odpowiedź na moje problemy z kanałami ale wychodzi na to że obfuscated serwery pomagają ale nadal dzieje się to samo. Sądziłem że jeśli już będzie coś padać na tych serwerach to chociaż nie będą padać całe kanały tylko będą pojawiać się pojedyncze strike na filmy. Nie wiem już z jakiej strony ugryźć to wszystko, nie wiem co robię źle, może chodzi po prostu o jakiś mały szczegół, który mi umyka? Dodam że mam stworzone 5 różnych szablonów do wrzucania z różnymi wariantami tytułów opisów i tagów, podczas wrzucania filmów randomowo losuje zestawy, więc filmy różnią się między sobą. Proszę o jakąkolwiek pomoc bądź rady, spedzam nad tym wszystkim kilka godzin dziennie i 80% pracy idzie do kosza, jednak nie chcę się jeszcze poddawać. Z góry dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie i wszelkie uwagi.


RE: Notoryczne padanie kanałów Youtube - $Kamil$ - 28-02-2020 11:35

Konta tą stażowe czy nowe?
Zmieniasz te filmy "how to download" które pobierasz od kogoś? Bo jak wrzucasz filmy 1:1 do YT może to raczej wykryć.


RE: Notoryczne padanie kanałów Youtube - papaski - 28-02-2020 11:40

(28-02-2020 11:35)$Kamil$ napisał(a):  Konta tą stażowe czy nowe?
Zmieniasz te filmy "how to download" które pobierasz od kogoś? Bo jak wrzucasz filmy 1:1 do YT może to raczej wykryć.

Konta są nowe robione przeze mnie, staram się zmieniać, używałem maszynki, która automatycznie dodaje np. losowe numery do nazwy filmu. Można ewentualnie odezwać się do Ciebie na priv?


Notoryczne padanie kanałów Youtube - patrolpxd - 28-02-2020 12:09

Jak wrzucasz filmy które już kiedyś pojawiły się na yt to nie dziwota. Potestuj ze zmianą HASHID filmów. Myślę że to może pomóc

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Notoryczne padanie kanałów Youtube - papaski - 28-02-2020 13:30

(28-02-2020 12:09)patrolpxd napisał(a):  Jak wrzucasz filmy które już kiedyś pojawiły się na yt to nie dziwota. Potestuj ze zmianą HASHID filmów. Myślę że to może pomóc

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Mógłbyś mi przybliżyć na czym polega zmiana hashid, nie mogę znaleźć info odnośnie tego w googlach


RE: Notoryczne padanie kanałów Youtube - trybulski - 28-02-2020 21:36

Chodzi o zmianę metadanych pliku?


RE: Notoryczne padanie kanałów Youtube - TheJerremi - 29-02-2020 00:22

(28-02-2020 13:30)papaski napisał(a):  
(28-02-2020 12:09)patrolpxd napisał(a):  Jak wrzucasz filmy które już kiedyś pojawiły się na yt to nie dziwota. Potestuj ze zmianą HASHID filmów. Myślę że to może pomóc

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Mógłbyś mi przybliżyć na czym polega zmiana hashid, nie mogę znaleźć info odnośnie tego w googlach

http://imristo.com/hash-manager-change-the-hash-of-any-file/

Pobierasz ten filmik, wrzucasz go do tego programu i klikasz "Start changing MD5"
Zmienia hash pliku, przez co jest szansa, że youtube go automatycznie nie wykryje


RE: Notoryczne padanie kanałów Youtube - papaski - 29-02-2020 01:37

(29-02-2020 00:22)TheJerremi napisał(a):  
(28-02-2020 13:30)papaski napisał(a):  
(28-02-2020 12:09)patrolpxd napisał(a):  Jak wrzucasz filmy które już kiedyś pojawiły się na yt to nie dziwota. Potestuj ze zmianą HASHID filmów. Myślę że to może pomóc

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Mógłbyś mi przybliżyć na czym polega zmiana hashid, nie mogę znaleźć info odnośnie tego w googlach

http://imristo.com/hash-manager-change-the-hash-of-any-file/

Pobierasz ten filmik, wrzucasz go do tego programu i klikasz "Start changing MD5"
Zmienia hash pliku, przez co jest szansa, że youtube go automatycznie nie wykryje

Dzięki śliczne wypróbuję Smile Jak i to nie pomoże to chyba ostatnia deska ratunku wrzucać z proxy


RE: Notoryczne padanie kanałów Youtube - patrolpxd - 29-02-2020 01:55

(29-02-2020 00:22)TheJerremi napisał(a):  
(28-02-2020 13:30)papaski napisał(a):  
(28-02-2020 12:09)patrolpxd napisał(a):  Jak wrzucasz filmy które już kiedyś pojawiły się na yt to nie dziwota. Potestuj ze zmianą HASHID filmów. Myślę że to może pomóc

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Mógłbyś mi przybliżyć na czym polega zmiana hashid, nie mogę znaleźć info odnośnie tego w googlach

http://imristo.com/hash-manager-change-the-hash-of-any-file/

Pobierasz ten filmik, wrzucasz go do tego programu i klikasz "Start changing MD5"
Zmienia hash pliku, przez co jest szansa, że youtube go automatycznie nie wykryje
Dokładnie o to mi chodziło. Niestety dopiero wróciłem do domu i nie miałem czasu wcześniej tego ogarnąć

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Notoryczne padanie kanałów Youtube - papaski - 02-03-2020 15:24

Działałem ze zmiana hashid plików i dalej jest tak samo, kanały padają od tak, chyba nie zostało nic innego jak proxy