Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać a nie tracić na rynku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarabiać a nie tracić na rynku (/Temat-Jak-zarabiac-a-nie-tracic-na-rynku-166696)



Jak zarabiać a nie tracić na rynku - KachniuKtrade - 26-02-2020 22:14

Hej na wstępie się przedstawię jestem Maciek.
Forexem interesuje się już od bardzo długiego czasu.
Za sobą mam już przetestowaną masę strategi również tych z internetu, kilka książek i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to wszystko gówno działa...
Jak możecie się domyślić czasem zarabiałem fajne kwoty później oczywiście traciłem więcej niż zarobiłem i tak do wyzerowania konta.
Wyzerowałem ich sporo ale dalej widziałem w tym potencjał co pchało mnie bardziej i bardziej w tą stronę.
Nie będę nikogo oszukiwać chcesz zarobić szybko i dużo ? Widziałeś reklamy innych samochody, samoloty ? TO zapisz się do NICH ZAPŁAĆ 1600 ZŁ za kurs odbądź go i patrz jak pięknie ZERUJESZ konto !
Pamiętaj zachłanny i chciwy człowiek traci zawsze wszystko!
"Giełda to takie miejsce, w którym bogactwo przechodzi od NIECIERPLIWYCH do CIERPLIWYCH"~ Warren Buffett
Dlatego Pamiętaj spokojna gra zysk na poziomie 10/30% konta miesięcznie można więcej ale pamiętaj, zależy nam na zarobku nie na HAZARDZIE.
Po co to Pisze Co z tego mam ?
Stworzyłem grupę na discordzie, gdzie tworze społeczność która się wzajemnie WSPIERA !
Sprawdzamy razem wszystkich postępy.
Czy wszystkie zlecenia są DOBRZE założone czy dobrze wyznaczamy tp i sl ?
Jak wykorzystać opcje dodatkowe przy "skalpowaniu"
Poprawne wykorzystanie wydarzeń ekonomicznych w praktyce.
Opis całej strategi dobranej do odpowiedniego tf czasowego.
Zależności między tf czasowymi.
Oraz odpowiedzi na wszystkie pytanie które nam się pojawią w trakcie są rozwiewane przez innych użytkowników.
Tak więc zamiast kursu dostajemy gotową platformę wraz z opisem do każdej czynność która jest nam potrzebna do zawierania poprawnych transakcji wraz z pasami bezpieczeństwa.
Co z tego mam ? Ludzi z którymi mogę porozmawiać o mojej pasji !
Jeśli chodzi o samą grupe jest opcja darmowo gdzie mamy dostęp do podstawowego dostępu z darmowym czatem i od czasu do czasu z moimi zagraniami bez opisów
W wersji premium dostajemy dostęp do całości grupy koszt 250 zł (pierwsze 50 osób później cene wzrasta do 600 zł i będzie rosła o 50 zł wraz z każdymi nowymi 50 osobami, ponieważ im więcej osób w grupie tym grupa ma większą wartość mentalną ! )
W wersji Vip koszt 1200 zł. Dostajemy możliwość prowadzenie rozgrywek które osobiście gram z opisem oraz live streamy na których będziemy tłumaczyć różne zagadnienia)
Dlaczego będzie taka cena, a nie inna ?
Odpowiedź jest prosta jak jest coś za darmo to nikt się nie przykładam a zbieramy tylko naprawdę zainteresowanych ludzi !
Co mam z tego że zarabiasz ?
Jeśli zarejestrujesz się z mojego linku dostaje % od tego ile zarobisz ( nie zabierając Tobie w ramach wyjaśnienia bo takie też pytania dostawałem)
Tak więc im więcej Ty zarabiasz tym więcej ja zarabiam dlatego oboje jesteśmy zadowoleni !
I Pamiętaj najpierw gramy na demo uczmy się bez zbędnych wydatków !
Nie dodaje linków bo takich nie wolno z tego co wiem
Ale zapraszam do kontaktu zawsze postaram się odpowiedzieć a link do darmowej wersji zawsze podeśle ! Big Grin
Pozdrawiam i zarabiajmy z głową !
A tutaj kilka zdj moich i moich ludzi!
Nie będe wrzucać astronomicznych sum tylko normalne bo 2/5 tys zł miesięcznie też jest super zarobkiem !
Jeśli chcecie więcej zdj i screenów nie problemu Mamy tego mase Cool

[Obrazek: IMG-3379.jpg]

[Obrazek: IMG-3381.jpg]

[Obrazek: IMG-3385.jpg]

[Obrazek: IMG-3386.jpg]

[Obrazek: IMG-3389.jpg]


Jak zarabiać a nie tracić na rynku - Hybrid1990 - 26-02-2020 22:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.