Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd najlepiej brać linki do promocji portali randkowych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skąd najlepiej brać linki do promocji portali randkowych. (/Temat-Skad-najlepiej-brac-linki-do-promocji-portali-randkowych-166694)



Skąd najlepiej brać linki do promocji portali randkowych. - 13371337 - 26-02-2020 17:17

Aktualnie korzystam z MyLead i promuje na snapie. Na 1000 wyświetleń mam niecałe 40 leadów. Jest to spowodowane głównie tym, że jest spora konkurencja i jak osoba skorzystała z linku u kogoś innego to jak u mnie ta osoba się też zarejestruje to już nie otrzymam prowizji.
I zastanawiam się czy są jakieś inne dobre alternatywy.


RE: Skąd najlepiej brać linki do promocji portali randkowych. - azzaz - 26-02-2020 17:29

To tak samo działa wszędzie. Raczej normalna rzecz, że reklamodawca nie chce płacić za tego samego klienta po kilka razy różnym osobom. Ja bym raczej myślał o zmianie sposobu promocji, landing paga etc. Żeby reklamować inaczej niż robią to inni bo po tym co napisałeś o snapie już się domyślam w jaki sposób działasz.


RE: Skąd najlepiej brać linki do promocji portali randkowych. - 13371337 - 26-02-2020 18:32

Myślałem nad zrobieniem strony, ale nie wiem czy to by coś dało bo wyświetleń jest sporo tylko na tych portalach randkowych większość osób już zakładało konto. I nie reklamuje tego w stylu "wykonaj rejestrację a coś dostaniesz" tylko robię dobrą reklamę strony na mystory i dziennie jest sporo wyświetleń.


RE: Skąd najlepiej brać linki do promocji portali randkowych. - azzaz - 26-02-2020 19:14

Mi wpada normalnie, a oferty raczej mam te same co w ML + najwięcej mi wpadało ostatnio z najbardziej przeoranego portalu.


[Obrazek: ss.jpg]


(26-02-2020 18:32)13371337 napisał(a):  Myślałem nad zrobieniem strony, ale nie wiem czy to by coś dało bo wyświetleń

Z tego co piszesz to nie masz problemu z ilością wyświetleń tylko ze słabą konwersją.

(26-02-2020 18:32)13371337 napisał(a):  I nie reklamuje tego w stylu "wykonaj rejestrację a coś dostaniesz" tylko robię dobrą reklamę strony na mystory i dziennie jest sporo wyświetleń.

No właśnie dokładnie o tym co piszesz myślałem.

(26-02-2020 18:32)13371337 napisał(a):  Myślałem nad zrobieniem strony, ale nie wiem czy to by coś dało bo wyświetleń

Moim zdaniem problem u Ciebie to CR, a nie ilość wyświetleń. Dużej strony do tego sposobu promocji robić nie trzeba, a nawet one gorzej konwertują przy tego typu promocji. ale jakiś mały landing by się przydał według mnie.


RE: Skąd najlepiej brać linki do promocji portali randkowych. - MyLead.pl - 26-02-2020 22:35

Cześć @[13371337],
polecamy testowanie różnych programów partnerskich. Mamy kampanie na wyłączność - dostępne jedynie na MyLead (na przykład RomansZeMną, dostępny TUTAJ). Dodatkowo posiadamy funkcjonalność "Testy" (dostępna TUTAJ), dzięki której możesz łączyć kilka różnych kampanii w jednym linku afiliacyjnym i sprawdzić, która z nich generuje najwięcej leadów.

W razie jakichkolwiek dalszych problemów, pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Skąd najlepiej brać linki do promocji portali randkowych. - 13371337 - 28-02-2020 19:03

Okej, stworzyłem na szybko stronkę która jest nawet spoko dałbym 6.5/10 i konwersacja podskoczyła z nie całych 4% do 7%, więc jest dwa razy lepiej.


RE: Skąd najlepiej brać linki do promocji portali randkowych. - azzaz - 28-02-2020 19:33

Ustaw sobie analitycs na stronie(darmowe narzędzie google)

https://analytics.google.com/

Na tej podstawie możesz mierzyć sobie ctr(% osób, które weszły na landing i potem z landingu przeszli na stronę).

Przygotuj sobie 3-5 różnych wersji landing pagy(to mogą być lekkie zmiany typu: grafika, tekst etc.).

Potem testuj puszczając np. na 3 dni jeden lp i potem na kolejne 3 dni drugi etc.

To, który lp jest najlepszy oceniaj potem po tym, który z nich ma najlepszy ctr, a nie którego dnia było najwięcej leadów czy wejść bo ruch może być różny w różne dni z przyczyn randomowych.

Jak będziesz działał w ten sposób to powinieneś szybko zacząć się lepiej rozwijać i móc potem łatwiej skalować wyniki.

A no i po tym już można się zajmować zwiększaniem ruchu i rozwijać cały czas przy okazji snapa, żeby więcej ludków wchodziło.


RE: Skąd najlepiej brać linki do promocji portali randkowych. - cezar78 - 01-03-2020 18:52

Jak wy zdobywacie followersów/ruch na tym snapie. Próbowałem dawać snap kod na zdjęciach, w filmach video i max miałem 2-5 followersów dziennie


RE: Skąd najlepiej brać linki do promocji portali randkowych. - 13371337 - 04-03-2020 20:25

Zacząłem testować lead.network i konwersacja jest dużo większa i pomimo że strona za każdego leada dużo mniej płaci to końcowy epc jest wyższy.