Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
marihuana medyczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: marihuana medyczna (/Temat-marihuana-medyczna-166685)



marihuana medyczna - KaSh99 - 26-02-2020 00:28

Zastawiam się nad otworzenie sklepu w branży konopnej- kupowanie od dystrybutorów suszu cbd, sprzętu pochodnego (vaporyzatory itd). Sprzedaż lokalna w swoim mieście (50 tyś mieszkańców) oraz dystrybucja w sieci. Nie ma żadnej konkurencji +/- w mieście ani w miastach obok, wynajem lokalu koło 1000 zł ze wszystkim, w dobrej lokalizacji. Zastanawiam się czy iść na własną rękę czy lepiej podpiąć się pod franczyzę, czy to w ogóle ma sens jak myślicie?


RE: marihuana medyczna - rachman - 26-02-2020 11:51

Zezwoleń jakichś nie potrzeba?
We wrocku są automaty z cbd. Możesz pomyśleć o dofinansowaniu i coś takiego u siebie spróbować Wink


RE: marihuana medyczna - trybulski - 28-02-2020 13:33

Z*******y pomysł z tymi automatami Smile
Jak masz w to wchodzić, mam radę: zrób to teraz i poszerzaj działalność.
Jest na to naprawdę dobry czas.

Sam miałem to robić, ale za bardzo nie mam czasu.

Jeśli chodzi o działalność, i o to czy jest legalna, to tak - jest legalna.
Bo to nie jest marihuana. To są konopie bez zawartości narkotycznej THC.

Marihuana jest z konopi i działa narkotycznie.

Natomiast same konopie lecznicze o których często mówi się: "marihuana lecznicza" zawierają jedynie znikomą zawartość THC i można je bez żadnych problemów prawnych uprawiać oraz sprzedawać.


RE: marihuana medyczna - cryptostudioyt - 04-03-2020 21:32

temat z sporym hype'm więc i zainteresowanie spore imo warto zacząć od swojego biznesu a z czasem jakiś automacik jak powiedział kolega @up


RE: marihuana medyczna - ACoNaToNato - 05-03-2020 09:35

Mi sie wydaje ze to bdb pomysl, kiedys bylismy potentatem w tej branzy byc moze nadejdzie znow dobry czas na to jesli oczywiscie prawo zostanie zmienione... Moim zdaniem biznesowo sprawa jest rozwojowa.


RE: marihuana medyczna - Czad Masters - 31-08-2020 15:09

Znajomy mówił o podobnym interesie w podobnym mieście. To by miało wzięcie lepiej iśc samemu nie podpisać się pod kogoś bo akcje kanadyjskie niezle rosną. Bierz w ciemno jak towar Ci nie zejdzie zawsze możesz rozpylić po znajomych nie w lokalu a cbd bez przypału.