Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] SMS jako depozyt w kasynie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Szukam] SMS jako depozyt w kasynie (/Temat-Szukam-SMS-jako-depozyt-w-kasynie-166672)



[Szukam] SMS jako depozyt w kasynie - Shejker - 24-02-2020 21:31

Hejo,

jako, że zebrało mi się trochę złotówek na karcie chciałbym to jakoś przekonwertować na np. jednorękiego bandytę.

Nie interesuje mnie sprzedaż smsów premium, czy też inne alternatywy. Zrobiłem research w sieci nt. kasyn, ale żadne z obecnych (wyszukanych przeze mnie) nie posiada takiej możliwości zdeponowania pieniędzy.

Czy znacie może jakieś kasyna, które pozwalają na taki depozyt?


RE: [Szukam] SMS jako depozyt w kasynie - kolega651 - 25-02-2020 03:56

Nie spotkałem się z kasynem na którym depozyt mógłbyś złożyć przez sms a trochę tego przerobiłem najszybszą opcją jest zakup btc i wpłata kryptowaluta na strone kasyna


RE: [Szukam] SMS jako depozyt w kasynie - Fejster - 25-02-2020 11:35

Również się nie spotkałem.ozna też zakupić psc i wtedy dokonać wpłaty do kasyna.


RE: [Szukam] SMS jako depozyt w kasynie - Ropsont - 25-02-2020 11:56

Nie będziesz mieć takiej możliwości w żadnym kasynie bo komuś musi się to opłacać by taka istniała. Trzeba wdrożyć cały system płatności to po pierwsze, a po co robić płatność przez sms w kasynie skoro właściwie prawie nikt z tego nie skorzysta (Nieopłacalne), do tego ludzie już nie mają na telefonie zbyt dużo środków, czasy się zmieniły, mają tak tylko pojedyncze jednostki. A, że Janusz wpłaci 10 złotych, to dla kasyna żaden zarobek nawet jak przepieprzy. Chodzi o to by zachęcać do wpłaty dużych kwot. No i ostatnia sprawa - wypłata. W kasynie musisz wypłacać za pomocą tej samej formy co wpłacałeś (Polityka przeciwko praniu brudnych pieniędzy), a więc jak sobie wyobrażasz wypłatę ewentualnych wygranych? Takie coś nie przejdzie, więc od razu na Twoim miejscu bym odpuścił szukanie takowych. Zrobić tak jak mówią koledzy wyżej i tyle.

EDIT - Nie sprostowałem - chodziło mi, że ludzie zazwyczaj nie mają zbyt wiele środków w telefonach na kartę. Abonamenty to inna sprawa.


RE: [Szukam] SMS jako depozyt w kasynie - Shejker - 25-02-2020 15:58

Super, dziękuję za odpowiedzi.

Temat można zamknąć.