Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
tjt1 - oszust? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: tjt1 - oszust? (/Temat-tjt1-oszust-166667)



tjt1 - oszust? - dominikstawniak - 24-02-2020 16:11

Witam,
Wczoraj chwilę po założeniu tematu przez użytkownika tjt1, złożyłem zainteresowanie wymianą się "ja 20 zł na konto, użytkownik tjt1 25 zł na paypal". Z racji iż miał większą reputację na forum ja zrobiłem przelew jako pierwszy. Po tym dostałem informacje, że użytkownik tjt1 "już wysyła". Minęły ponad 24 godziny, od kolegi zero odzewu.

Dziwne to dla mnie szargać budowaną kilka dobrych lat reputację na forum za 20 zł. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni i temat trafi do kosza.

Oczywiście mam screeny, potwierdzenie przelewu i potwierdzenie braku wpłynięcia środków na PayPal.

Pozdrawiam.


RE: tjt1 - oszust? - Hybrid1990 - 24-02-2020 17:26

@[tjt1] co tak zniknąłeś zaraz po niedokończonej transakcji?


RE: tjt1 - oszust? - dominikstawniak - 25-02-2020 17:27

Już drugi raz oszukany przez użytkownika z dobrą reputacją na forum. No nic liczę, że sytuacja się wyjaśni...


RE: tjt1 - oszust? - azzaz - 25-02-2020 18:28

(25-02-2020 17:27)dominikstawniak napisał(a):  Już drugi raz oszukany przez użytkownika z dobrą reputacją na forum. No nic liczę, że sytuacja się wyjaśni...

Dobra reputacja nie znaczy właściwie nic poza tym, że dany user spędził dużo czasu na forum.

W przypadku wielu ,,topowych" metod zarobku jak buxy, kraniki, apki na telefon czy inne klikacze nawet zaprawieni earnerzy mogą mieć problem, żeby 20zł zarobić Jerk

Plus taki, że to tylko drobne tym razem, a tjt1 zapewne pojawi się po tygodniu, przeprosi i odda. Ot fajny sposób na pożyczkę 0% RRSO na forum testowany już wcześniej Big Grin


RE: tjt1 - oszust? - Hybrid1990 - 28-02-2020 18:03

tjt1 - Ostatnia wizyta: 23-02-2020 15:06
Przed chwilą założył nowe konto:
https://zarabiam.com/User-kasztana-133229

Zbanowany.