Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Insha - 15€ na start (bez depozytu) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Insha - 15€ na start (bez depozytu) (/Temat-Insha-15%E2%82%AC-na-start-bez-depozytu-166648)

Strony: 1 2


Insha - 15€ na start (bez depozytu) - piotreq86 - 23-02-2020 20:31

Deal napisałbym z kategorii airdrop.
Taki sam jak Bitwala. Tylko niesprawdzony.
Zastrzegam na początku, iż nie dysponuję potwierdzeniem otrzymania bonusu. Staram się wrzucać sprawdzone promocje.
Ten temat jest jednak z kategorii wyjątków i nie wiem czy bonus wpadnie.

Deal to Insha.
Insha to wypuszczony na rynek niemiecki turecki projekt bankowy z kartą Mastercard, wspierany podobnie jak Bison i Bitwala przez Solaris bank.
W ramach programu poleceń Insha oferuje 15€ każdej osobie, która się u nich zarejestruje. Niepotrzebny jest żaden depozyt.
Weryfikacja video odbywa się w języku angielskim. Jest identyczna, jak przy Bitwali.
Aby zainstalować Inshę, wchodzimy na poniższy adres:
https://go.getinsha.com/ff
i pobieramy aplikację na nasz smartfon, a w trakcie zakładania konta w polu referral code wpisujemy kod polecający. Mój kod to:
OOWE9Z
OO na początku to litery O jak Ola, nie zera.
Promocja jest podobno tylko dla osób zamieszkałych w Niemczech. Podajemy zatem adres niemiecki. Przykładowy można wygenerować, np. tutaj:
https://www.fakeaddressgenerator.com/World/Germany_address_generator

W trakcie weryfikacji sprawdzany jest wyłącznie dokument tożsamości. Potwierdzenie adresu nie jest potrzebne. Bonus 15€ dopisywany jest po kilku dniach.

[Obrazek: tR7pSj.jpg]

Po pierwszym zalogowaniu się do aplikacji klikamy w górny lewy róg i ikonkę profilu, następnie Card Setting i cancel card. Aby od razu anulować wysyłkę karty. Ponieważ domyślnie jest ona wysyłana z automatu na adres podany w profilu.

Tak, jak piszę ja dopiero założyłem konto i nie potwierdzę Ci, czy to na pewno wpadnie. Ale ostatnio nic w apkach wielkiego się nie dzieje, więc wrzucam dla rozruszania towarzystwa Big Grin


RE: Insha - 15€ na start (bez depozytu) - Nokha - 23-02-2020 20:38

Na wypłatę bonusu mają miesiąc czasu + zapis w regulaminie, że mogą przedłużyć do 60 dni. Widziałem opinię, że proszą o potwierdzenie niemieckiego adresu inaczej nie wypłacą bonusu oraz informację, że karta do ich konta wysyłana jest automatycznie na nasz fake adres w Niemczech, widziałeś tam coś takiego bo ja osobiście wstrzymałem się z tym na chwile obecną.


RE: Insha - 15€ na start (bez depozytu) - piotreq86 - 23-02-2020 21:09

Dotarłem do osób, którym wpadło kilka bonusów. I bonusy były dopisywane w ciągu kilku dni.
Ale słyszałem też, że innych prosili o dodatkowe potwierdzenia.
Po założeniu od razu wszedłem w zakładkę card setting i wybrałem cancel card. Może to zwiększa szanse, bo żadnej karty nigdzie nie wyślą.
W regulaminie programu poleceń na dzień dzisiejszy nie ma nic o adresie niemieckim. Może coś się zmieniło. Choć lepiej go chyba użyć.
Szanse oceniam 50/50.


RE: Insha - 15€ na start (bez depozytu) - cidd3n - 23-02-2020 21:11

(23-02-2020 21:09)piotreq86 napisał(a):  Dotarłem do osób, którym wpadło kilka bonusów. I bonusy były dopisywane w ciągu kilku dni.
Ale słyszałem też, że innych prosili o dodatkowe potwierdzenia.
Po założeniu od razu wszedłem w zakładkę card setting i wybrałem cancel card. Może to zwiększa szanse, bo żadnej karty nigdzie nie wyślą.
W regulaminie programu poleceń na dzień dzisiejszy nie ma nic o adresie niemieckim. Może coś się zmieniło. Choć lepiej go chyba użyć.
Szanse oceniam 50/50.
Nie moje, ale coś takiego znalazłem:
[Obrazek: 0919703f76356e0c1e57327044ca12b6.jpg]


RE: Insha - 15€ na start (bez depozytu) - piotreq86 - 23-02-2020 22:28

Pełny regulamin programu poleceń na dzień dzisiejszy:
https://files.getinsha.com/uploads/legal-documents/referral/termsandconditions-en.pdf
Wg tego regulaminu teoretycznie możemy mieszkać sobie w Polsce, czy na Islandii.
Może regulamin się zmienił. Wcześniej był inny, stąd ten screen. Nie wiem.
Szanse oceniam 50/50.


RE: Insha - 15€ na start (bez depozytu) - Nokha - 23-02-2020 23:04

Wydaje mi się, że w regulaminie nie ma nic mowy o tym gdzie mieszkamy bo z definicji żeby otworzyć konto w Insha musimy mieszkać w Niemczech jeśli nic się nie zmieniło , a coś takiego znalazłem na głównej stronie :

https://support.getinsha.com/support/do-i-have-to-live-in-germany/

No ale może Ci pójdzie bez potwierdzenia adresu to już niewiadoma jest jak patrzą teraz na to.


RE: Insha - 15€ na start (bez depozytu) - piotreq86 - 23-02-2020 23:37

Adres zamieszkania przy zakładaniu konta można sobie wpisać, jaki się chcę.
Deal na pewno problematyczny. Nie mówię, że nie.
Ale, np. przy Bisonie cały czas jest punkt: This offer is only valid in Germany, a wiemy że działa. Przy kodzie 10BISON19 też był zapis:
Only those who are 18 years of age and have their permanent place of residence in Germany are eligible to participate.
A każdy kto go użył otrzymał dodatkowe 10€ i kod działał nawet kilka dni dłużej niż powinien.
Nie ma się co napalać, że na 100% wejdzie, ale można przetestować.


RE: Insha - 15€ na start (bez depozytu) - Nokha - 25-02-2020 01:27

I jak sytuacja?


RE: Insha - 15€ na start (bez depozytu) - piotreq86 - 25-02-2020 01:38

Siadło Smile

Zaczynając historię od początku, Inshę próbowałem założyć ok. 2 tygodnie temu, ale mimo przejścia weryfikacji przez IDNow miałem następujący komunikat przez kilka dni:

[Obrazek: D5IUO5.jpg]

Kontaktowałem się z supportem, minęło 10 dni, problem nie został rozwiązany. Poprosiłem więc o usunięcie konta, tak abym mógł zarejestrować się od nowa. W piątek otrzymałem maila, że jeśli zarejestruje się w trakcie weekendu i użyję podanego przez nich kodu promocyjnego to wpadnie mi bonus 20€. Tak też zrobiłem. Utworzyłem konto, w trakcie rejestracji wpisując przesłany kod. W regulaminie załączonym do maila była informacja, że bonus zostanie przyznany od razu po utworzeniu konta. Bonus z automatu mi jednak nie wpadł. Napisałem więc wiadomość do supportu. Odpowiedź była obiecująca:

[Obrazek: yAAj2y.jpg]

Bonus zostanie dopisany do konta wkrótce. Nie minęły 24 godziny i 20€ od Inshy wpadło. Poniżej potwierdzenie:

[Obrazek: FEPVES.jpg]

Wypłata na Revoluta już zlecona, pieniądze w drodze Big Grin


RE: Insha - 15€ na start (bez depozytu) - Adiq - 25-02-2020 08:55

Mi i wielu innym osobom normalnie weszlo.

Trzeba po prostu odpowiednio sie za to zabrac.