Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pozycje lepsze niż najlepsze - bądź lepszy od największych marek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek:
Poradnik
Pozycje lepsze niż najlepsze - bądź lepszy od największych marek (/Temat-Pozycje-lepsze-niz-najlepsze-badz-lepszy-od-najwiekszych-marek-166631)



Pozycje lepsze niż najlepsze - bądź lepszy od największych marek - trybulski - 22-02-2020 13:20

Nie widziałem tego tutaj na forum, ale ta metoda jest bardzo fajna. Chodzi o to, by na pozycjonowane frazy być jak najwyżej [wiadomo]. Nie jestem mistrzem koncentracji [pisanie jej wymaga], ale chciałbym wam przedstawić ciekawy sposób na pozycjonowanie.

Jest to w zasadzie jedna z technik, której używa Eric [jeden z najbardziej znanych marketerów branży SEO]. Przedstawię ją na przykładzie frazy "motorola x". Chodzi w skrócie o to, żeby stworzyć post na stronie tematycznej, jeszcze zanim stworzą go inni.

Jeśli masz stronę o motoroli, i napiszesz o najnowszej motoroli x jako pierwszy, są duże szanse na to, że będziesz na pierwszym miejscu. Zdarza się, że twoja strona będzie pierwsza, a strona nawet samej motoroli będzie za tobą.

Dlaczego?

1. Napiszesz o najnowszym modelu jako pierwszy

2. Sama strona motoroli będzie do Ciebie linkować [jeśli jest opcja zrobienia u nich linku]

3. Twoja strona jest zadbana w oczach Google

Nie jest to może jakiś najlepszy poradnik, ale chciałem w nim przekazać ogólny zarys tej metody oraz dać odpowiedź na to, dlaczego warto czasem pozycjonować swoje strony czy podstrony, na frazy, które nie są JESZCZE wyszukiwane.


RE: Pozycje lepsze niż najlepsze - bądź lepszy od największych marek - bardock3 - 05-03-2020 22:06

CiekaweWink W branży finansowej jak dziś dostałem ofertę od wydawcy promowania jednej nowej kampanii, to już w Google było 5-10 stron na temat tej promocji Big Grin

Ale będę mieć to na uwadze.


RE: Pozycje lepsze niż najlepsze - bądź lepszy od największych marek - Oskarqq - 05-03-2020 22:22

Ogólnie takie rzeczy się nie sprawdzą, to że jesteś pierwszy, wcale nie zwiększa Twojej szansy na to, że pozostaniesz w TOP10, wystarczy że jakaś lepsza strona doda artykuł i jest po Tobie. Nie istnieje żaden dowód na to, że bycie pierwszym w danym temacie da Ci lepsze pozycje. Mało tego, jeśli bardziej wartościowe strony postanowią skopiować Twój artykuł 1 do 1 i wstawić do siebie, to istnieje szansa, że Twoja strona zostanie potraktowana jako spam.


RE: Pozycje lepsze niż najlepsze - bądź lepszy od największych marek - trybulski - 12-03-2020 13:50

wwg. mnie raczej ich strona albo będzie neutralnie

google raczej nie będzie karać ciebie za to, że ktoś od ciebie skopiował treści, nawet jak to duża i mocna strona


RE: Pozycje lepsze niż najlepsze - bądź lepszy od największych marek - Oskarqq - 12-03-2020 14:47

Nie chodzi o karanie, zdarzały się przypadki, że po prostu w oczach google, strona która skopiowała z Twojej strony tekst jest bardziej wartościowa, więc jest wyżej od Ciebie z tą samą treścią.