Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiany PaySafeCard/BitCoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiany PaySafeCard/BitCoin (/Temat-Wymiany-PaySafeCard-BitCoin-166624)

Strony: 1 2 3


Wymiany PaySafeCard/BitCoin - rAzEET - 21-02-2020 22:37

Wymiany kodów PaySafeCard oraz BitCoin na przelew na telefon BLIK, przelew bankowy, PayPal, Revolut

------

PaySafeCard

PaySafeCard >>> przelew na telefon BLIK
PaySafeCard >>> przelew bankowy
PaySafeCard >>> PayPal
PaySafeCard >>> Revolut

Prowizja wymiany wynosi 15%

Dodatkowe 5 PLN za przelew ekspresowy (dla klientów mBank'u przelewy ekspresowe za darmo)

------


BitCoin

BitCoin >>> przelew na telefon BLIK
BitCoin >>> przelew bankowy
BitCoin >>> PayPal
BitCoin >>> Revolut

Prowizja wymiany wynosi 15%

Dodatkowe 5 PLN za przelew ekspresowy (dla klientów mBank'u przelewy ekspresowe za darmo)

------


Regulamin wymian:

1. Użytkownik wymieniający środki zawsze wysyła je jako pierwszy.
2. Wysyłam przelew w momencie gdy środki zostaną zaksięgowane na moim koncie.
3. Wymieniając środki potwierdzasz, że należą one do Ciebie, nie pochodzą z kradzieży czy innych nielegalnych działań. W przeciwnym razie zastrzegam sobie prawo do zatrzymania środków.
4. W przypadku wymian na BLIK nie podaję kodu, wykonuję przelew na telefon.
5. Prowizje serwisowe zawsze opłaca wymieniający.

Wymieniając u mnie, akcpetujesz regulamin!



RE: Wymiany PaySafeCard na BLIK/Przelew/Revolut - kotek34 - 21-02-2020 23:49

Ogarniete perfekcyjnie


RE: Wymiany PaySafeCard na BLIK/Przelew/Revolut - umpek - 29-02-2020 10:35

Ekspresowa wymiana, jak najbardziej polecam Wink


RE: Wymiany PaySafeCard na BLIK/Przelew/Revolut - KrasnalWeb - 29-02-2020 18:00

Cześć Mam 11 psc napisz na pw


RE: Wymiany PaySafeCard na BLIK/Przelew/Revolut - kamilek171 - 26-03-2020 13:05

PWSmile


RE: Wymiany PaySafeCard na BLIK/Przelew/Revolut - Robx - 12-08-2020 18:19

Poszło PW


RE: Wymiany PaySafeCard/BTC na BLIK/Przelew/PayPal/Revolut - rAzEET - 08-10-2020 14:22

Aktualne!


RE: Wymiany PaySafeCard/BTC na BLIK/Przelew/PayPal/Revolut - Yetipaydowymiany - 19-10-2020 17:05

Skupujesz może kody psc w euro? Mam dwa kody po 10eur do wykorzystania na terenie Niemiec


RE: Wymiany PaySafeCard/BTC na BLIK/Przelew/PayPal/Revolut - rAzEET - 19-10-2020 17:12

(19-10-2020 17:05)Yetipaydowymiany napisał(a):  Skupujesz może kody psc w euro? Mam dwa kody po 10eur do wykorzystania na terenie Niemiec

Jeśli nie działa w Polskim MyPaySafeCard i nie da się ich aktywować w polskich serialach to nie.


RE: Wymiany PaySafeCard/BTC na BLIK/Przelew/PayPal/Revolut - Yetipaydowymiany - 19-10-2020 17:18

Ok dziękuję za odpowiedź