Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wpisywanie 3-cyfrowego kodu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wpisywanie 3-cyfrowego kodu (/Temat-Wpisywanie-3-cyfrowego-kodu-166619)



Wpisywanie 3-cyfrowego kodu - Lewa96 - 21-02-2020 16:54

Witam serdecznie!

Myślę że malo osób natrafiło na tą stronę na którą ja natrafiłam szukając pracy w nocy. Opis był bardzo króciutki i okazało się że to takie łatwe że więcej nie trzeba pisać.

Klikasz w link strony, gdy na nią wejdzie zobaczysz listę osób które wypłaciły pieniążki i zarobiły w jeden dzień dana sumę.
Na samym końcu tego zdj na żółto jest napisane po ang. Aby zacząć również działać. Klikasz i wymaslasz login jak i hasło. Trwa to niecałą minute. Od razu przechodzisz do swojej strony i klikasz "start watching Paid ads"

No i wtedy zaczynasz zarabiać!!

Przepisywujac 3 cyfrowy kod z obrazka zarabiasz 10 centów. Ja w ciągu 2 h, słuchając muzyki i chillout'ąc zarobiłam 153 $!
[Obrazek: Screenshot-20200221-021424.png]

Jak zawsze są różne etapy.

Aby wypłacic pierwsze pieniążki trzeba zarobić 150$ w takim czasie oczywiście w jakim się chce. Później już będziesz mógł wypłacać kwoty nawet od 5$.

Polecam już na samym starcie polecać tą stronę, ponieważ w następnym etapie Ci się to przyda. A za każde polecie dostajesz 50% tego co dana osoba wyklikala.

Wiem również że później jest weryfikacja konta no i w końcu wypłacanie pieniezkow na konto lub PayPal lub jeszcze na jakieś inne opcje.

Do tego etapu nie doszłam aczkolwiek jestem zawzięta, czytałam i jestem podekscytowana i myślę że dzięki temu naprawdę w końcu będziemy mogli razem zarabiać fajne pieniążki.

Zarejestrujcie się w tym linku no i do dzieła!

https://ppomoney.xyz/3489556070470/


[Obrazek: Screenshot-20200221-165137.png]


RE: Wpisywanie 3-cyfrowego kodu - Nokha - 21-02-2020 17:03

Scam, nie warto się w to bawić


Wpisywanie 3-cyfrowego kodu - Hybrid1990 - 21-02-2020 17:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.