Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
75zl za założenie Darmowej Karty Kredytowej Simplicity - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 75zl za założenie Darmowej Karty Kredytowej Simplicity (/Temat-75zl-za-zalozenie-Darmowej-Karty-Kredytowej-Simplicity-166607)



75zl za założenie Darmowej Karty Kredytowej Simplicity - damianox1122 - 20-02-2020 18:41

Witajcie, oferuję 75zl za założenie Karty kredytowej w banku Citibank z mojego linku polecającego.

Ich karta kredytowa to zero opłat. Jeśli kartę spłaci się wcześniej lub przed ostatnim wyznaczonym dniem to nie ma żadnych odsetek. Czas bezodsetkowy to 56dni.
Czyli każde wykorzystane saldo trzeba spłacić do 56dni aby oddać tylko tyle co się pożyczyło i ani złotówki więcej ZERO ODSETEK!

Dodatkowo bank prowadzi PROMOCJĘ gdzie daje 400zl w bonie do Lidla lub Biedronki.

Korzystałem z ich oferty i nie było żadnego haczyka.
Teraz chce się tym podzielić z Wami moi drodzy.

Czyli ode mnie po spełnieniu warunków umowy banku dostaniesz 75zl ( nawet w ten sam dzień gdy dostanę za Ciebie nagrodę)

Dodatkowo od banku dostaniesz Bon na 400zl za spełnienie ich warunków, wydanie ich kartą w ciągu trzech miesięcy 1500zl.

Czyli będziesz do przodu 475zl.

Chroniąc się przed wyłudzeniami od razu informuję, że nagrodę ode mnie wysyłam tylko i wyłącznie przelewem na konto bankowe.
Jeśli źle założysz konto i nie pojawisz się na moim koncie poleceń to nagrody nie wypłacę.
W razie potrzeby będą udostępniane moderatorom lub administratorom tej strony tabelki poleceń.


Po link zgłaszamy się na priv




Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


RE: 75zl za założenie Darmowej Karty Kredytowej Simplicity - DonLupin - 22-03-2020 19:28

prosze o link


RE: 75zl za założenie Darmowej Karty Kredytowej Simplicity - Pakula - 02-04-2020 18:10

prosze o link


RE: 75zl za założenie Darmowej Karty Kredytowej Simplicity - kry102 - 04-04-2020 11:32

podeslij link


75zl za założenie Darmowej Karty Kredytowej Simplicity - Majka - 14-06-2021 12:31

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.