Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co decyduje o "wartości" kryptowaluty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Co decyduje o "wartości" kryptowaluty? (/Temat-Co-decyduje-o-wartosci-kryptowaluty-166605)



Co decyduje o "wartości" kryptowaluty? - transformice100 - 20-02-2020 16:41

Hej,
z góry przepraszam osoby bardziej doświadczone jeśli ich urażę "idiotycznym" pytaniem jednak po prostu jestem ciekawy. A mianowicie:

Co właściwie decyduje o tym jaka będzie faktyczna wartość kryptowaluty? Nie oczekuję tutaj sposobu, który mi pozwoli klepać miliony tylko o ogólnikową odpowiedź.
Giełdy wypuszczające nowe krypto często podając ich "przybliżone" wartości - w większości przypadku nie są one nawet w 1 % prawdziwe. Wpływ ma na to przykładowo jakieś zaplecze materialne? OGN, które niedawno miało airdropa całkiem ładnie się trzyma, a ich główna strona jest sklepem z produktami, które nie koniecznie mają "przyjemną" dla oka cenę Smile Oczywistym faktem jest, że cena zależy również od wartości bitcoina i topowych krypto.

Inne pytanie. Czy każdy może utworzyć własną kryptowalutę? Rozumiem, że żeby miała jakąś wartość trzeba mieć popyt, jednak czy nie da się ich "sztucznie" napompować? Czytałem bodajże u użytkownika BTC-analityk, że są grupki ludzi pompujących kryptowaluty. Jednak czy to faktycznie jest sposób na miliony? O jakich sumach tutaj przykładowo mówimy?

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie Wink


RE: Co decyduje o "wartości" kryptowaluty? - Hoolig4n - 20-02-2020 16:52

Czasami wystarczy, że Trump doda wpis na twitterze i ceny idą w dół, lub w górę Cool


RE: Co decyduje o "wartości" kryptowaluty? - rachman - 20-02-2020 18:20

Temat rzeka od czego zależy cena danej krypto. Czasami od Trumpa Wink Liczy się wiele rzeczy m. in. kto stworzył krypto, marketing, jakie zaplecze i budżet, do kogo jest skierowana, itd. itd. Tu przewidywanie opiera się na znajomości tematyki ale w sporej części na zgadywaniu Wink

Każdy kto ma wiedzę może krypto stworzyć. Nie jest to jakoś bardzo trudne ale nie wiem czy jakiś mało znany "janusz" przekona ludzi do zakupu krypto. Ktoś musi to kupować lub w jakiś inny sposób tracić byś Ty zyskał cokolwiek. Sam fakt, że wielu ludzi posiadać będzie jakieś krypto nie zawsze przekłada się realnie na wdrażanie go w sklepach/giełdach itd.
Temat rzeka i gdybanie jednak bo każda krypto ma swoją history Wink