Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie online (/Temat-Zarabianie-online-166599)

Strony: 1 2


Zarabianie online - Doorm - 20-02-2020 10:37

Cześć.
Część z was mnie kojarzy na pewno z forum szczególnie z jeśli chodzi o wymiany. Z tym już skończyłem jakiś czas temu. Próbowałem wielu rzeczy. Hyip? Ogromne ryzyko. Udało mi się wyjść na delikatny plus ledwo. Szkoda mi ryzykaSmile
Od 26.01.20r. zająłem się zarabianiem poprzez mylead. Do dnia 18.02.20r. pękło mi 1000 zł przez co postanowilem, że założę dziennik żeby się bardziej motywować. Nie używam żadnych mediów społecznościowych aczkolwiek budowanie zaplecza jest w trakcie.
Co tydzień myślę w niedzielę będę uciął dodawać krótki wpis by swoje zarobki jakoś sprecyzować oraz opisywać kolejne zmiany.
Więc wracając.
Wypłacone 678.55zł reszta czeka na walidację.
Plan był 600 zl/mies. A wyszło 2x tyle prawie
W takim razie kolejny etap zachłanności to 1200 zl/mies.
Do usłyszenia w kolejnym wpisie!


[Obrazek: Screenshot-2020-02-20-10-35-56-538-com-a...chrome.jpg]


RE: Zarabianie online - trybulski - 20-02-2020 18:28

Do przodu. Graj dalej. Powodzenia Smile


RE: Zarabianie online - itmaster - 20-02-2020 21:56

Powodzenia.

Jeśli nie społecznościówki, które jak wiadomo dają bardzo dobre wyniki, to co? Jeśli można wiedzieć oczywiście Wink


RE: Zarabianie online - Czaq - 22-02-2020 11:23

Cytat:Od 26.01.20r. zająłem się zarabianiem poprzez mylead. Do dnia 18.02.20r. pękło mi 1000 zł przez co postanowilem, że założę dziennik żeby się bardziej motywować.
Wynik możliwy do pomnożenia kilkukrotnie, więc będę śledził i obserwował dziennik na bieżąco Smile
Czekam na następny wpis!


RE: Zarabianie online - Doorm - 23-02-2020 23:15

Witam wszystkich i dziękuję za komentarzeSmile
Podsumowanie tygodnia to 245.05 zł.
Do wyniku, który sobie dałem za cel to nie mniej jak 300 zl/tydz aczkolwiek miesiąc się nie kończy, a jest to też dopiero pierwszy, w którym zarabiam.
Obecnie testuję różne kampanie, rozwijam profil insta.
Myślę też, że cel zaliczę gdy przez 3 kolejne miesiące uda mi się utrzymać wynik.
Miłej nocy życzę wam i dziękuję za wsparcie. Do usłyszenia w kolejną niedzielę


RE: Zarabianie online - kubex001 - 24-02-2020 15:39

Powodzenia, będę śledził!Cool


RE: Zarabianie online - comanche - 27-02-2020 17:05

Powodzenia!


RE: Zarabianie online - Doorm - 01-03-2020 23:24

Cześć.
Dziękuję za wszystkie komentarze.
Nadszedł czas podsumowania jak to niedziela.
Z planów wyszła kicha. Nic dziwnego w końcu to afiliacja Wink
Zmieniam swoje plany i jeśli przez 3 miss. Mies. Uda mi się zarobić po 600 zł na rękę co najmniej uznam to za sukces i będę dokładał kolejne 100 zł.
Obecny tydzień opiewa na minimum co chciałem zarobić tj. 150 zł.


[Obrazek: IMG-20200301-232258.jpg]

Czas podziałać nad FB.
Największy lead to 30 zł za 1 rejestrację Wink
Do usłyszenia w kolejną niedzielę.


RE: Zarabianie online - Doorm - 02-09-2020 19:46

Cześć wszystkim. Dawno mnie nie było.
Od tygodnia wróciłem do ML po ok. 3 mies.nieobecnosci.
Wiele rzeczy na świecie się zmieniło Tongue
I na tym ten drażliwy temat kończymy.
Cały czas zarabiam tylko na ero.
Obecnie moje wyniki wyglądają tak:



[Obrazek: IMG-20200902-203937.jpg]


Wypracowuje możliwe najbardziej automatyczne metody zarabiania aby PLN/h wychodziło jak najwyższe.
Efektu różne jak to w afiliacji ciężko utrzymać stały poziom. Dlatego średnia tygodniowa będzie najkrótszym możliwym wyznacznikiem zarobków.
Dużo może to nie jest, lecz mało uważam także. Co miesiąc wpada fajny dodatek.
Do usłyszenia za tydz.


RE: Zarabianie online - Czaq - 13-10-2020 11:58

@[Doorm],
od miesiąca nie było żadnej aktualizacji. Gdzieś na czacie widziałem cię dostępnego, dlatego też jestem ciekawy czy zaliczasz w obecnych czasach progres? Smile Poza wybraną tematyką rozglądałeś się za innymi projektami? Oczywiście wciąż mam na myśli programy partnerskie.