Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monese - Jak przelać pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Monese - Jak przelać pieniądze? (/Temat-Monese-Jak-przelac-pieniadze-166586)



Monese - Jak przelać pieniądze? - Thinker - 18-02-2020 22:43

Cześć.
Otóż mam problem. Nie mogę ze swojego konta bankowego ktore nie jest kontem walutowymi przelać pieniędzy na konto Monese. Ich liczba cyfr w koncie jest mniejsza niż ta która mam podać u siebie w banku. Wie ktoś jak mogę tego dokonać? Muszę im wpłacić opłatę za karte a nie mogę za cholerę do tego dojść. ;D


RE: Monese - Jak przelać pieniądze? - Fejster - 19-02-2020 11:13

Musisz zrobić przelew zagraniczny. Opłata za taki przelew cię zabije. Najlepiej dodaj środki kartą płatniczą. To jest bezpłatne.

Ewentualnie skorzystaj z transfergo np. Zrobią ten przelew za darmo w kilka godzin


RE: Monese - Jak przelać pieniądze? - Thinker - 20-02-2020 08:15

A jak wpłacić kasę na transfergo?


RE: Monese - Jak przelać pieniądze? - Fejster - 20-02-2020 10:49

poszło PW z instrukcją