Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Selfmaker - scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Selfmaker - scam? (/Temat-Selfmaker-scam-166582)



Selfmaker - scam? - Alexis93 - 18-02-2020 19:45

Witam wszystkich,

Chciałbym zwrócić o pomoc do Was, a jeżeli to nie ten dział to prosiłbym o przeniesienie. Na innym forum o tym coś pisałem i chciałem dowiedzieć do pełna ale zostałem zbanowany ale wg mnie bez powodu.
Nie słyszę i moja polszczyna nie jest idealna, proszę o wyrozumiałość.
Przez ostatnie kilka miesięcy zauważyłem na fb, instagram że jakiś gość dużo odpowiadał o tym w języku migowym, a masa głusi zamierzają zainwestować z względu na zblizający network chyba tokenizacją firmy Selfmaker coś w tym stylu. Gadałem z kolegą, wg niego że małe ryzyko i to pewny biznes, a nie byłbym pewny do końca, mam wrażenie że więszkośc osoby głuche nie są świadomi.
Z tego co zauważyłem że Selfmaker współpracuje z Biedronką, Rossmann, Ikea itp... ostatnio został opublikowany WhitePapper 59 stron w pdf ale narazie tylko w języku angielskim, w najbliższym czasie się pojawiają w języku polskim ponoć 60-70 stron. Ponieważ jest ktoś z najbliższej rodziny i kilka osoby znajomych którzy zamierzają zainwestować i ciągle pytają mnie czy warto, powiedziałem że zawsze jest ryzyko ale nie jestem w stanie odpowiedzieć czy to 100% scam. Z innego forum tylko dowiedziałem że to scam, nic konkretnego nie dowiedziałem, zostałem zbanowany. Jeżeli jest tutaj ktoś który dobrze zna na tym , to prosiłbym o streszczenie konkretnie np. co spam itp...


RE: Selfmaker - scam? - rachman - 18-02-2020 21:50

Nie znam firmy, ale - nie ma pewnych biznesów. Możliwe, że firma solidna, ryzyko może być niewielkie lub bliskie zeru, ale pamiętaj - nigdy nie inwestuj kasy na której utratę nie możesz sobie pozwolić. Wtedy będziesz spać spokojnie.


RE: Selfmaker - scam? - trybulski - 18-02-2020 21:57

Hej Alex. Nie jesteś pewien - nie inwestuj.


RE: Selfmaker - scam? - Paxtol - 30-05-2020 10:00

Hej Alexis!

Też mam oko na tą inwestycje. Byłem z tymi papierami WP u prawnika.

Tokeny STO różnią sie od tradycyjnych akcji, ale prawo do dywidendy posiadasz zgodnie z prawem.
Temat bardzo obszerny :]