Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatność PP od serwisu zarobkowego z dopiskiem ochrona kupujących - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Płatność PP od serwisu zarobkowego z dopiskiem ochrona kupujących (/Temat-Platnosc-PP-od-serwisu-zarobkowego-z-dopiskiem-ochrona-kupujacych-166557)



Płatność PP od serwisu zarobkowego z dopiskiem ochrona kupujących - bartqqq - 16-02-2020 20:38

Witam, ostatnio dostałem płatność paypal od serwisu zarobkowego z ciekawym dopiskiem "ochrona kupującego". Tyle, że według wiadomości wyjaśniającej jak to działa jest napisane, że PP obciążył mnie kosztem tej ochrony i że to ja jestem sprzedającym.
Czy to oznacza, że serwis ma prawo anulować sobie tą płatność po czasie lub zrobić o to spór? Jeśli mam rację to da się jakoś przed tym uchronić? Dodam, że płatność była z prywatnego konta jakiegoś turka.


RE: Płatność PP od serwisu zarobkowego z dopiskiem ochrona kupujących - mysc - 17-02-2020 18:00

Kupujący może zrobić spór i uzyskać zwrot. Niestety nie da się przed tym uchronić - trzeba unikać wypłat na PP z niezaufanych serwisów.

Co to był za serwis zarobkowy?


RE: Płatność PP od serwisu zarobkowego z dopiskiem ochrona kupujących - bartqqq - 17-02-2020 18:35

(17-02-2020 18:00)mysc napisał(a):  Kupujący może zrobić spór i uzyskać zwrot. Niestety nie da się przed tym uchronić - trzeba unikać wypłat na PP z niezaufanych serwisów.

Co to był za serwis zarobkowy?

PPD / Up-4ever


RE: Płatność PP od serwisu zarobkowego z dopiskiem ochrona kupujących - mysc - 18-02-2020 06:55

Przejrzałem na szybko komentarze i nie znalazłem aby ktoś narzekał na zwroty PP. Jedyny "brud" to zniknięcie na 2 miesiące w 2018 roku Smile Także nie ma co się martwić na zapas.


RE: Płatność PP od serwisu zarobkowego z dopiskiem ochrona kupujących - bartqqq - 18-02-2020 12:52

Wiesz co, wydaje mi się, że serwis jest fair wobec użytkowników z azji, samą wypłatę na ich stronie miałem 3 razy odrzuconą i kasę dostałem dopiero za 4, po 3 miesiącach. Chyba liczyli, że mi się znudzi klikanie withdraw Lol.


RE: Płatność PP od serwisu zarobkowego z dopiskiem ochrona kupujących - lidero - 19-02-2020 07:57

No nieee,toć ja też mam taka sytuacje z absbuxem!!!!!

,mam to samo zaznaczone przy wyplacie ze to ja jestem sprzedajacy oooooo,wlasnie sie dziwilem co to jest,wypłaciłem dla sprawdzenia 46 centów czy sa wypłacalni,paypal zabezpieczył z tego 32 centy w razie jakis problemów,a na moje konto wplynelo cale 14 centów,myslalem ze paypal takie oplaty maprzy małych wypłatach,bo nigdy nie wyplacalem az takich sumRolleyes atu taka piłkaAngry

Czyli na taki sposób sie wzieli,a polsko brzmiace nazwisko Vangala Suresh jest tego gwarantem że dobrze nie bedzie i jak zdejme kilka dolarków to one wrócą do wlasciciela, faktycznie odzyskają kase która niby wyplacają,
dobrze bartqqq że załozyłes ten temat ,lece do mojego aby poinformować ludzi że to taka akcja sie za tym kryje ,ech prawdziwych buxów już dzis nie ma ,wszedzie tureckie kebaby