Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy blokada realnego konta jest możliwa w takiej sytuacji? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Czy blokada realnego konta jest możliwa w takiej sytuacji? (/Temat-Czy-blokada-realnego-konta-jest-mozliwa-w-takiej-sytuacji-166550)



Czy blokada realnego konta jest możliwa w takiej sytuacji? - Soplica - 16-02-2020 14:56

Witam. Odkąd zacząłem zarabiać w necie, korzystam z wielu fikcyjnych kont na fb. Myślicie, że realna jest blokada głównego realnego konta jeśli facebook odkryję, że na jednym ip korzystam z kilkudziesięciu kont?


RE: Czy blokada realnego konta jest możliwa w takiej sytuacji? - broofie - 16-02-2020 18:15

Całkiem możliwe, że w pewnym momencie dostaniesz weryfikację tożsamości próbując zalogować się na konto.


RE: Czy blokada realnego konta jest możliwa w takiej sytuacji? - transformice100 - 16-02-2020 18:22

Korzystam z 5 kont na jednym IP. Podczas, gdy 6 z powodu własnej głupoty dostało bana wszystkie inne mają się dobrze. Zapewne ma tutaj znaczenie też fakt, że konta nie są używane do spamu tylko użytkowane w naturalny sposób.

Co do większych ilości uważam, że jest to lekka głupota i już lepiej wyłożyć te parę złotych na dobre proxy, niż stracić coś na co się pracowało tyle czasu Smile


RE: Czy blokada realnego konta jest możliwa w takiej sytuacji? - Soplica - 16-02-2020 18:36

(16-02-2020 18:22)transformice100 napisał(a):  Co do większych ilości uważam, że jest to lekka głupota i już lepiej wyłożyć te parę złotych na dobre proxy, niż stracić coś na co się pracowało tyle czasu Smile


Mi chodzi o utratę głównie realnego konta, a nie o rozwijane fikcyjne konta Tongue

PS. Jakie proxy polecasz pod kilkadziesiąt fake kont?


RE: Czy blokada realnego konta jest możliwa w takiej sytuacji? - transformice100 - 16-02-2020 18:51

Szansa zawsze istnieje - nikt nie przewidzi działań zabezpieczeń facebooka. Jednak skoro jest to Twoje realne konto to raczej bezproblemowo, w przypadku wyskoczenia weryfikacji, powinieneś je odzyskać. Osobiście, tak jak wspominałem, nigdy nie spotkałem się z takim problemem - zapewne trzeba się mocno postarać żeby wyskoczyły blokady na innych kontach niż na tym, które zawiniło.

Przykładem mogą być publiczne hotspoty - wiadomo kto do czego je używa? Dlaczego każdy miałby ucierpieć przez jedną osobę, tylko dlatego że IP jest takie samo? Wink Oczywiście pobierany jest też między innymi adres MAC, jednak wątpię żeby poszła masowa weryfikacja Wink

Krótka instrukcja jak ja użytkowałem kilkadziesiąt kont Smile :
1. Przeglądarka chrome - pozwala stworzyć nowy profil w przeglądarce dla każdego konta. Jedno konto = jeden profil przeglądarki
2. Proxy - Max. 2/3 konta na jeden adres proxy
3. Rozszerzenie imitujące użytkowanie konta z różnego rodzaju urządzeń - User-Agent Switcher (Najlepsze ze wszystkich dostępnych, inne posiadają często jakieś stare wersje przeglądarek)
4. Nie wylogowywanie się z facebooka - chcesz zakończyć działanie na koncie? Zamknij kartę. Każde logowanie do facebooka jest sprawdzane - i to w tym momencie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo wyskoczenia weryfikacji.
5. Prowadzenie konta w naturalny sposób - wszystko z umiarem.

Co do tego jakie proxy polecam to nie mam jakiegoś ulubionego. Może ktoś zna się głębiej na temacie to niech podrzuci linka Smile


RE: Czy blokada realnego konta jest możliwa w takiej sytuacji? - Soplica - 16-02-2020 19:23

Na własnym koncie kiedyś dawno temu zdarzało mi się "spamować", ale to były początki zarabiania w necie i nie potrafiłem ogarniać sobie fake kont. Mam nadzieję, że prawo facebooka nie działa wstecz ;p


RE: Czy blokada realnego konta jest możliwa w takiej sytuacji? - piotrgk4 - 16-02-2020 19:43

@[Soplica] Ja w pewnym momencie dostałem weryfikacje mojego konta bez specjalnego powodu. Nie mogłem ukończyć weryfikacji z powodu zawieszającego się formularza. Przycisk "dalej" po prostu nie działał i nie mogłem nic zrobić. Problem sam się rozwiązał po kilku miesiącach. Również loguje się na kilka fake kont z tego samego ip od 3-5 lat i do tej pory nie miałem żadnego problemu wynikającego z powiązaniem mnie z jakimś fake koncie. Oficjalnie facebook zabrania jakichkolwiek fake kont ale obecnie nic z tym nie robi. Oczywiście wszystko jest możliwe i może się to zmienić z dnia na dzień więc polecam się zabezpieczać Wink